Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Taszító lehet, ha...

Lányok! Taszító lehet, ha nagyon csúnyán káromkodom?

Figyelt kérdés

Ez ilyen családi dolog, nálunk mindenki káromkodik, kiskoromban sem spóroltak a csúnya szavakkal, így aztán számomra ez nem egy rossz dolog, hanem teljesen a részem.


Viszont nem úgy kell elképzelni, hogy minden második szavam az (sőt, ha valaki ezt csinálja, az egyenesen idegesít), csak indokolt esetben használom (amikor az indulataimat kívánom kifejezni), de akkor nagyon cifrán. De természetesen meg tudom ítélni, hogy milyen személyekkel lehet, és milyenekkel nem.


18F



2013. aug. 5. 01:48
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Jó, én csak azért írtam, mert én is sokat szoktam káromkodni és kerültem már miatta kellemetlen helyzetbe, nem is egyszer.
2013. aug. 5. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Kérhetnénk pár példát, mert csak úgy lehet hiteles választ adni?! :)
2013. aug. 5. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Hát... Ez most tipikusan olyan helyzet, hogy nem tudom, hogy humoros lesz-e, vagy inkább lejáratom magam, de próbálhatunk egy példát :D


Rendszeresen szidom a buszokat, mert mindig korábban jönnek, nekem meg minden percem ki van számolva... Ez pont tegnap történt, felhívtam a haverom, hogy nem érek oda, mert lekéstem a buszt:

„Na heló... Megint hamarabb jött az a sz.á.j.b.a.b.a.s.z.o.tt r.o.h.a.d.é.k, hogy az isten kapkodja a f.a.szára. Ráadásul ezek a fotykos b.u.z.ik direkt úgy rakták össze azt a s.z.a.r menetrendet, hogy egyszerre jöjjön az összes k.u.r.v.a busz, így aztán várhatsz, míg jön valami k.u.r.v.a f.a.sz, az isten a f.a.sz.á.t gyűrje bele!”

(Nagyon ideges voltam, mert ez már a sokadik alkalom volt... van, hogy hamarabb, van, hogy később, én meg egyáltalán nem akarok várakozni ebben a kánikulában)

Ő meg nagyon nevetett, amitől én csak még idegesebb lettem... :D


Másik tipikus példa, mikor valaki nagyon bámul: „Mi a ló.sz.a.r.t néz?!?! Valami g.e.c.i van a pofámon, vagy mi a rosseb?! Ló.f.a.szt a p.i.cs.á.j.á.ba, lessen akkor!!”

2013. aug. 5. 03:20
 14/18 anonim ***** válasza:

Szerintem nem előnyös tulajdonság.


22L

2013. aug. 5. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

12. válaszoló vagyok. Hát köszi a részletes leírást! :D Nevetni nevettem rajta. Mondjuk ennél hallottam sokkal választékosabbat is :P Lehet káromkodni nem ilyen csúnya szavakkal is, ami lehet 100-szor hatásosabb és viccesebb csak meg kell tanulni, azt hívják szalon káromkodásnak. Bár a tiéd se semmi. Mindenesetre nem dicsérem a káromkodásodat, mert nem szép dolog, de tényleg...utcán több ember előtt szerintem visszataszító, de otthon négyfal között még oké, vagy haverok társaságában, de ahol már egy nő/lány/hölgy is van, ott már elég undorítónak néz ki egy ilyen csúnya szavakkal tűzdelt káromkodás. Sokkal érettebb lenne, ha átváltanál szalon káromkodásra, az még nőknek be is jön, mert valljuk be manapság káromkodás nélkül nem lehet ebben a világban élni, mert csak gyűlne bennünk a feszültség. Káromkodás is egyfajta stressz levezetés, de nem hinném, hogy az igényesebb lányoknak tetszene egy ilyen "kocsis káromkodás" :) Ez a véleményem.

23L

2013. aug. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Nem tudtam sajnos szó szerint visszaidézni, éles helyzetben választékosabb :D


Na, ezt az úgynevezett szalon káromkodást én nagyon sokszor használom, bár eddig nem tudtam, hogy ezt így hívják :D

Csak amikor valami nagyon felidegesít, akkor használok „igazi” csúnya szavakat

2013. aug. 5. 17:52
 17/18 anonim ***** válasza:

(12. és 15. válaszoló vagyok)

jaja, szalon káromkodás...vagy nem rövidítve szalonképes káromkodás :)

ilyenekre gondoltam: [link]

ezerszer viccesebbek és aki ilyet használ, intelligens emberre vall :)

ez a sok f.a.sz p.ö.cs g.e.c.i k.u.r.v.a stb. elég gáz...

2013. aug. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Egyetértek! :)

Néha sokkal viccesebb egy „a macska rúgja meg a kutya fáját”, mint egy ilyen ocsmányság :D

2013. aug. 7. 22:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!