Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Léteznek kedves szeretni...

Léteznek kedves szeretni akaró dominák?

Figyelt kérdés
Nőiesebb bi pasi vagyok és kapcsolatot keresek, de mintha engem lehetetlen lenne szeretni!

2013. aug. 4. 17:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Vagy te, vagy én értelmezem vészesen félre a domina jelentését.
2013. aug. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tisztába vagyok vele, mit jelent a domina. Simán el tudom képzelni magam egy alárendelt szerepben, nem csak szexuálisan, hanem kapcsolatilag is, de szeretet hiányos vagyok és nagyon vágyom rá, hogy szeressenek, arra viszont nem, hogy kutyaként bánjanak velem. Beszélgettem dominákkal a legtöbb nem bízik a pasikban és így éli ki a szexualitását. Szereti megalázni a pasikat. Nekem erre nincs szükségem.
2013. aug. 5. 08:17
 3/3 anonim ***** válasza:
Én erre csak annyit tudok mondani, hogy ha megcsókolsz egy nőt, vagy ha 50 percen át négykézláb vagy mellette hamutartó gyanánt, mindkettő a szeretetet fejezi ki. Csupán más eszközzel... Neked egy szerető nő kell, akit utólag meggyőzöl, hogy megdugjon. Ha nem akarsz megaláztatást ( nem élvezed ezt ) akkor nem domina kell neked. Nekem domina kell... nem találok. Nem k**va kell, hanem barátnő.
2013. aug. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!