Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy jöjjek össze vele?

Hogy jöjjek össze vele?

Figyelt kérdés

megpróbálom röviden..

tehát én 17f vagyok és van 1 lány aki nagyon tetszik és talán lenne is esélyem..ezt abbol gondolom hogy azt mondta hogy megadja a jelet annak aki esélyes és egyértemüen megkaptam töle ezt a jelet (ezt most lehet hülyén hangzik) de ígyvan .. és ez után irtam neki és egyszer beszélgettünk is de azóta irtam neki megint de már nem irt vissza... de mégis érzem hogy öszeillünk csak nem tudom hogy csináljam.. meg abbol is gondolom hogy érdeklem 1 kicsit hogy mikor nem irtam neki 1 darabig akkor rámirt de máskor meg amikor irok neki nem ir vissza mostanába.. tudom hogy nagyon kacifántos meg nagyon hülyén hangzik az egész de nekem nagyon fontos!!



2013. aug. 1. 23:55
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
szerintem az lenne a legjobb megoldas ha elhivnad valahova. ha szenelyesen nm tudod akkor irasban vagy ha megvan a szama akkor hivd fel. abbol ki fog derulni h valoban erdeklodik e irantad.
2013. aug. 2. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
ha biztos vagy benne h teis bejössz neki akkor ne félj megmondani..vagy ha nemis akarod megmondani akkor utalj rá. pl.nézz mélyen a szemébe és közben mosolyogj rá vagy esetleg ha találkoztok akkor dicsérd meg h milyen szép ma stb..és mindig legyél a közelébe..bukkanj fel ott ahol ő..:) ha tetszel neki akkor viszonozni fogja ha meg nem akkor pedig jobbis h kiderült nem?? nincs veszítenivalód!;)
2013. aug. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszönöm...megy a jó jel... annyi a baj hogy mikor megadta a jelet hogy lenne esélyem irtam neki beszélgettünk minden és utánna elmondtam neki hogy mi is a helyzet...ÉS AZÓTA nem ír vissza... de most ha esélyes akkor mért nem ír vissza ha meg esélytelen akkor mért adta a "jelet" ?? áhh nem értem az egészet...
2013. aug. 2. 15:01
 4/9 anonim válasza:
Lehet, hogy nem tetszel neki, ha nem ír vissza, vagy csak nem tudja, hogy mit csináljon, lehet picit megilletődött.
2013. aug. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
igen az biztos hogy megiletödött mert amikor elmondtam neki hogy mi is a helyzet akkor ennyi választ kaptam: :O (ez ugye a meglepödös "szmájli" ) megbántam hogy elmondtam neki mert azóta nem is tudok vele még beszélni se pedig bármit megtennék érte :(((
2013. aug. 2. 17:58
 6/9 anonim válasza:
100%

a lányok ilyenek..legalábbis akik nem olcsók :D

kitartás!!:)

2013. aug. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
UI.: 2. voltam
2013. aug. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a biztatást!! :))
2013. aug. 3. 11:54
 9/9 anonim válasza:
teljes mértékben egyet értek #1-el és #2-vel. írj rá facen, hív el valahova találkozni, mosolyográ folyton, bókolj neki 1000-el.
2013. aug. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!