Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ki menne el egy társkereső...

Ki menne el egy társkereső estre Debrecenbe ha lenne? Milyen korú és nemű a hozzászóló mert így értékes a válasz. Mennyi az az összeg amit rá szánnál?

Figyelt kérdés
Milyen legyen a színvonal és milyen zenére lenne igény?

2013. aug. 1. 19:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

belépőt csak akkor fizetnék, ha garantálva lenne, ohgy nem 20 pasi 5 nő lesz a felállás, hanem egyenlő a nemek aránya, és mindkét fél kapcsolatot keres, nem cska szórakozni akar.


zene mindegy, hangulat pedig legyen oldott. semmis em legyen kötelező. mindneki csinálja amit akar, iszogasson beszélgessen érezze jól magát.

2013. aug. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ez most a múltkori párválasztó-csőd utáni come-back tervezete, vagy független szervezet?

egyébként nem vagyok érintett, belépői díj nélkül is megy a párkeresés nekem, csak érdeklődöm.

2013. aug. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mi volt az a csőd, mi magán emberek vagyunk.
2013. aug. 1. 20:32
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
hát volt már valami párválasztó debrecenben, meg pesten meg imitt-amott. régebben. egyetemistáknak. de jóformán nyuggerek mentek, bpesten a homoszexuálisokat kirugdosták a rendezvényről, és érintett volt egy hal is. nálunk debrecenben úgy tudom kicsit több siker volt, de nem sokfelől hallom, hogy megtalálták volna élete párjukat. sok sikert a tiétekhez.
2013. aug. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
1/3-astól kérdezem,hogy férfi-e és hány éves?
2013. aug. 1. 20:35
 6/8 anonim ***** válasza:
én nem mennék el, pláne nem fizetnék érte
2013. aug. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Na most.

Szögezzük le, az egy lányra/nőre 5 fiú/férfi felállás gusztustalanul undorító, ahogy mondja az első, fele-fele arány már annál inkább jó...


Vagy nem fizetnék érte, vagy egy kétezrest fizetnék abban az esetben, ha jár mellé egy normális mennyiségű és minőségű vacsora.


Zene igazából mindegy, de ha muszáj válaszolni, akkor ilyen esetben valami kissé szentimentális instrumentális, vagy valami lazább jazz (ilyen vacsorás esetben élő zenészekkel).

20/F

2013. dec. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez az a rendezvényszervezői munka, jutalékos, én is majdnem belesétáltam Debrecenben egy ilyen kamu munkába.
2014. márc. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!