Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan szerezek meg egy...

Hogyan szerezek meg egy kiszemelt srácot?

Figyelt kérdés

2013. aug. 1. 08:12
 1/7 anonim ***** válasza:
kreatívan
2013. aug. 1. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 kismutyesz_ ***** válasza:
Menj oda hozzá beszélgetni.
2013. aug. 1. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Jo pár éve ismerem ,ö is de nem érdeklem:(
2013. aug. 1. 08:32
 4/7 anonim ***** válasza:
Odamész és emígyen szólítod meg: Szia akarsz valamikor találkozni? Nagyon egyszerű és egyértelmű. Már több ezer! éve használják.
2013. aug. 1. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát ha így írsz, akkor ne chaten próbálkozz...
2013. aug. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Áh a reménytelen szerelem. Mindannyian belefutunk ilyenbe. Tapasztalat, hogy sehogy. Tudom, rohadt egy érzés, de tovább kell lépnni. Olyan iránt áhítozni, akivel semmi esély, most az mindegy miért, teljesen értelmetlen és káros. Én pl eléggé jelentős időt pazaroltam el egy csajra, aki mint kiderült nemhogy nem akart velem összejönni, de még ki is használt engem, mármint azt, hogy konkrétan szinte bármit megtettem volna érte, és a tetejébe még le is szólt a barátai körében engem. Szóval ne pazarold az érzelmeidet, idődet, ilyenre. Mond el neki mit érzel - másként nem meg - ha nem reagál menj tovább. Ha viszont kicsit is magadra ismertél abból amit leírtam, akkor viszont szaladj minél messzebbre.
2013. aug. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

#6-ossal értek egyet...sajnos. Ha gyakorlatilag semmibe nem néz ne foglalkozz vele! még véletlenül sem szabad kimutatnod neki, azt hogy oda vagy érte, mert sebezhetővé válhatsz eléggé könnyen. Lépj tovább, csinálj olyan dolgokat amik örömöt okoznak és elvonják a figyelmed. És ha szerencséd van, pár év múlva ezerrel fog neked teperni, hogy szóba állj vele..te pedig ugyanúgy semmibe nézheted őt, ahogyan ő tette anno...

oké, lehet ez most paraszt és gyerekes felfogásnak tűnik..de hidd el, majd akkor döbben rá igazán, hogy mit veszített amikor nem foglalkozott veled!!

(különben, most velem is ez volt, hogy beleszerettem valakibe, ő pedig átnézett rajtam.. hát majd rájön, hogy nem a műlányokkal kellett volna foglalkoznia..)

szóval a lényeg, hogy lépj tovább és felejtsd el, gyorsan ha nem akarsz nagyon összetörni...://

2013. aug. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!