Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van arra esély, hogy megtalál?

Van arra esély, hogy megtalál?

Figyelt kérdés
Horvátországban voltam nyaralni(ott volt egyik barátnőm is) és utolsó napon nagyon bámultunk egy srácot..nagyon megfeledkeztünk önmagunkról,mert a srácnak valami eszméletlen teste,mosolya és hát farka volt..épp bent voltam a mély vízben úszni és egyszer csak odajött a srác hozzám és átölelt,közben nem engedett el sokáig és valamit hablatyolt,amit nem értettem.aztán mosolyogva elment.utána egész nap szemeztünk. másnap reggel 6-kor kimentünk barátnőmmel és arra a helyre,ahol voltak leraktunk egy neki címezett levélkét a nevünkkel és egy két aranyos mondattal:) szerintetek van esély arra,hogy megtalál? és h akar talán vaalamit? ( a levelet poénnak szántuk,utánozva kislány önmagunkat,de most már reménykedek)
2013. júl. 31. 21:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem sok, szted hány csaj hagy még neki ilyen levelet? Am. irigylem a srácot :D
2013. júl. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
S mondá a szent lányok bibliája: a külső nem számít.
2013. júl. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nem hiszem

és azt se, hogy ez annyira komoly lett volna részéről

ha annyira helyes, fog találni másik lányt

így pedig hogy nem is egy országban laktok, nem is lehetett volna belőle semmi

és azt se tudhatod, hogy mit mondott :)

2013. júl. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
És a méret sem... xD
2013. júl. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!