Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Gáz egyedül diszkóba menni?

Gáz egyedül diszkóba menni?

Figyelt kérdés
úgyértem ismerősök nélkül :D
2013. júl. 31. 19:49
 1/5 anonim ***** válasza:
hát nemgáz csak fura... azért találj már valakit
2013. júl. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem, de jobb ha legalább 1 embert találsz, akivel mész
2013. júl. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem gáz de veszélyes, bele raknak valamit a piádba, lehúznak, megvernek... egyedül mit csinálsz? Ez nem a nyugat, ahol önfeledten elmehetsz bulizni.


Elkezdesz csajozni, és pont egy olyan csajhoz mész oda, ami nem tetszik egy cigánynak, utánad meg, agyonvernek ha kiderül, hogy egyedül vagy. Ez így megy itt Orbánországban.

2013. júl. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Még szerencse, hogy erdélyi vagyok, bár itt sem jobb a helyzet, ha román belémköt válaszolni sem tudok, mert nem tudok románul :D
2013. júl. 31. 19:58
 5/5 anonim ***** válasza:

A románokkal csak rossz tapasztalataim vannak. Voltunk nyaralni Erdélyben, mentünk haza, magyar határ előtt fél kilométerrel egy román bmw-s leakart szorítani, hogy megelőzzön (max megengedett sebességgel mentünk, de nem álltunk le persze, erre mellénk jött a dupla záróvonalon és úgy próbált leszorítani, de elértünk a magyar határra, ott még a román határőröknek pofázott valamit, utána már az országban gyorsan elhúzott...

De gondolhatunk a vb-re is, hogy milyen volt a román bíró az elődöntőben. Ilyen szinten szemét bíráskodást utoljára a 2 évvel ezelőtti vb-n láttam...

Visszatérve a kérdésre, velem is ez van, bár sztem én szarul is táncolok, így nem is nagyon akarok buliba menni... bár csajozni meg jó lenne, na de m1... 16/f

2013. aug. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!