Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi baj lehet velem? (Bővebben...

Mi baj lehet velem? (Bővebben lent. )

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, teljesen normális, átlagos kinézettel szőkés-barna haj, barna szemek. 172 cm vagyok és 48 kg. Többnyire fekete vagy sötét cuccokba járok, hiszen azokban érzem jól magam. A rock zenét kedvelem, ezen kívül mindenki szerint "művészlélek" vagyok. Nagy szerelmem az írás, de ezen kívül rajzolok és festek is. Picit visszahúzódó vagyok, de ha kell kinyitom a szám. Kimozdulok itthonról, bár bulizni nem járok nagyon. Inkább fesztivál párti vagyok. Mi lehet velem a baj, hogy még nem volt senki olyan fiú, aki komolyabban gondolta volna velem? Pontosabban volt egy kettő, de nekik mindegyikőjüknek csak szexre kellettem volna. Valakinek nem lenne kedve ismerkedni? :)

2013. júl. 31. 14:52
 1/9 I.need.it*-* válasza:
Minden pasi más fajta csajt szeret.. De biztos lesz olyan aki téged is "Úgy" fog szeretni.. :)) És amugy mindenki másmilyen szóval ugy vagy jó amilyen vagy ><
2013. júl. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem biztos,hogy van baj.

16 vagy,úgyhogy még nem vesztél el :D

2013. júl. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

172 centi vagy és 48 kiló, borzasztóan sovány vagy

én is 172 vagyok de 64 kiló normális testalkattal, (igaz fiú) szóval híznod kéne

2013. júl. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem látszik rajtam, hogy ennyire sovány vagyok. Szóval azért nem vagyok deszka, viszont nem tudok hízni... semmit. Már annyi mindennel próbálkoztam de valahogy semmi nem jött be. Genetikailag ilyen vagyok... nem tudok mit tenni ellene. :(
2013. júl. 31. 15:01
 5/9 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, az ideális testsúly kiszámolásához 110-et kell kivonni a magasságból. Ha pedig így van, jócskán lenne mit felszedned. 62 kg körül kéne mozognia a testsúlyodnak, te pedig ez jelenleg 14 kg-al kevesebb vagy. Az sok. :/
2013. júl. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De ha egyszer nem tudok ellene mit tenni? :(
2013. júl. 31. 15:16
 7/9 anonim ***** válasza:
De,nekem lenne kedvem. Írj nyugodtan ,ha gondolod...vagy ha csak szimplán beszélni szeretnél..19f
2013. júl. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Picit visszahúzódó vagyok", "bulizni nem járok nagyon"

hát ezért. de meg tudlak érteni, én is ilyen vagyok. esetleg, ha az öltözködési stílusod a tipikus rockereké, akkor azért nem szólítanak le, mert előbb veszik észre a tip-top csajokat. nem mondom, hogy öltözködj máshogyan, ha neked ez tetszik, de talán érdemesebb lenne a korodbeli rocker, művészlélek fiúkkal ismerkedni. ha többet járnál társaságba, biztosan többel találkoznál.

2013. júl. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem rockeresen öltözködöm, csak feketésebb cuccokba. :)
2013. júl. 31. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!