Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Baj, hogy úgy kezdtem el...

Baj, hogy úgy kezdtem el ismerkedni, hogy még szeretem a volt páromat?

Figyelt kérdés

Megismertem valakit aki nagyon szimpatikus, persze nem szeretnénk elkapkodni semmit, ezért csak neten beszélgetünk, a személyes találkozót később ejtjük meg. (Egy városban lakunk).


Még szeretem az exemet, de vele már nem lehet helyrehozni a dolgokat. Január óta se veled-se nélküled kapcsolatban voltunk, számtalanszor megalázott. Legutóbb annyira megvert, hogy fel akartam jelenteni, de a rendőrségen azt mondták nem érdemes, mert úgysem lesz semmi következménye, és fordítva is elsülhet.


Félek, hogy a volt párom ismét rámtámad. Megszakítottam vele minden kapcsolatot, de 3 házzal lakik arrébb, nem tudom mindig kikerülni. Ő is tudja, hogy nincs értelme békülni, de nem tud elengedni.


2013. júl. 31. 14:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Mióta vagy együtt a mostani barátoddal? Amúgy meg szerintem ha már nem szereted, akkor nincs értelme a kapcsolatnak.

Mond el neki, hogy már szerinted nem lehet helyrehozni ezt a kapcsolatot. Az hogy elkezdtél kavarni egy másik sráccal az pedig teljesen más tészta.

Szakíts a pasiddal, ha meg bántalamaz szólj a szüleidnek.

Vagy valami ismerősödnek.

2013. júl. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

a másikakkal nem rendezed, arról nem beszélve szereted, akkor ne hülyíts senkit, mert abból nem lesz semmi,

döntsd már el mit akrsz

2013. júl. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem a legjobb, de amikor jön az ember életében egy új arc, akit szeretne megismerni, akkor úgy is meg fogja. Tedd ezt, aztán ne siess el semmit. Ilyenkor adni kell időt a felejtésnek.


Saját kevés tapasztalatom már azt mondatja velem, hogy minden kapcsolat után hagyj időt elfelejteni a régit (még ha már nem is szereted), mert aztán a le nem zárt emlékek jól be tudnak kavarni az új kapcsolatban.

2013. júl. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Már rég szakítottunk, és a verés óta a szüleimnél élek.

Nem járok senkivel, senkit nem hülyítek.

2013. júl. 31. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!