Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy én csak a...

Miért van az, hogy én csak a természetes kinézetű, cuki, aranyos, kislányos, tehát nem igazán nőies, nem is nagy mellű, nem is nagy fenekű, illete nem szétsminkelt csajoknak tetszem?

Figyelt kérdés
Észrevettem már egy ideje, hogy az ilyen tipikus fullos cicák, aki ki vannak már 13-15 évese sminkelve meg divatosan öltözben mellüket kiteszik, koruknál idősebbnek, sokszor már igazi felnőtt nőne néznek ki, nos azok engem rondának meg nyominak tartanak és sosem akarnak velem még ismerkedni sem. Ellenben a pici, vékony, kicsi mellű, kicsi fenekű, kislányos kinézetű szolídabban öltözködő 13-15 éves csajoknak meg mintha bejönnék vagy nem érdekelné őket annyira a külső, mert például csak haverkodunk és jó fejnek tartanak azt mondják és van, aki emiatt akarta nekem adni a szüzességét amúgy, de nem tudtam elutazni hozzá, így nem lett belőle semmi. De az zavar, hogy ha ilyen lányokkal vgyok pedonak néznek, de nekem mégis tetszenek ezek a természete cukorfalatok, mert ők kedvesek is többnyire velem, van lelkük és nem csak a külsejük aranyos, hanem a belsejük is. :)
2013. júl. 30. 21:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Téged zavar, hogy nem a tucat nyomul rád?
2013. júl. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Na, örülj neki!

Mennyi idős vagy?

2013. júl. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nincs azzal baj ha aranyos.
2013. júl. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ilyen lányokat kéne tisztelni, hosszú távra tervezni a plázacicák nem tartanak sokáig :9
2013. júl. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!