Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mire véljem az illető férfi...

Mire véljem az illető férfi viselkedését?

Figyelt kérdés

Mindig mosolygunk egymásra, keresi a közelségem (mellém áll, egészen közel jön hozzám stb.), érzem hogy ilyenkor felszabadultabb. Sokszor néz rám hosszan, komoly arccal, de nem szólít meg.


25 évesnél idősebb férfiak válaszára lennék elsősorban kiváncsi



2013. júl. 28. 18:11
 1/8 anonim ***** válasza:
le akar fektetni
2013. júl. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ha ez a célja, akkor miért nem szólít meg ? Gondolja, hogy a mosolyom azt jelenti, hogy majd se szó se beszéd rávetem magam ?
2013. júl. 28. 18:14
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem le akar fektetni, inkább arra tudok gondolni hogy egy gátlásosabb srácról van szó aki tart attól hogy kezdeményezzen mert fél az eredménytől. De ez is csak egy vélemény.
2013. júl. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is az van amit a 3. írt, nem mer kezdeményezni, valószínű nem is fog, ha neked tetszik akkor szerintem kezdeményezhetsz te, persze ha nem az a felfogásod, hogy a férfinak kell kezdeményezni. 18 F
2013. júl. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Elég gátlásos lehet, mert már réges régóta csinála ezt velem. Csak szerintem, ha nem akar semmit (lásd nem kezdeményez), akkor felesleges ez a színjáték és már egy kicsit idegőrlő is.
2013. júl. 28. 18:22
 6/8 A kérdező kommentje:
Próbáltam kezdeményezni, de lehet, hogy nem vette a lapot. Nyomulni pedig nem szeretnék.
2013. júl. 28. 18:28
 7/8 anonim ***** válasza:

Te nem kezdeményeztél semmit seXD Csak jelet adtál le! Az nem kezdeményezés:)

Amúgy az első kommentelőre nem érdemes figyelni. Valószínűleg komolyabban gondolná kettőtök közt csak nem mer lépni, szerintem.

2013. júl. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
7es: A kezdeményezést nem arra értem, amit itt leírtam, hanem konkrétan kezdeményeztem. Különben is látszik rajtam, ha tetszik valaki, sokan mondták már. Vak, ha nem vette észre...
2013. júl. 28. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!