Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért is fáj az egyeseknek,...

Miért is fáj az egyeseknek, ha van, aki inkább neten ismerkedik?

Figyelt kérdés

Mert elmondom nektek mik a tapasztalataim és miért is utáltam meg azt, hogy élőben kezdeményezek lányoknál.

1. A lányok többsége utálja, ha egy idegen fiú ismerkedési céllal megközelíti.

2. Van sok bunkó, beképzelt lány, aki tiszteletlen és lenézi a fiút, aki bepróbálkozik nála.

3. A lányok 99%-a foglalt vagy ezt hazudja, esetleg egyéb kamu indokkal lekoptat.


Nekem egy módon vált be az élő ismerkedés, ha valamiben segítséget kértem, arra vevő volt több szép lány is, egész jól eldumálgattam is párral, puszi-puszi minden jó, elérhetőséget is megadták, de kiderütl, hgoy mindenk van pasija! Minden szép és rendes lány foglalt és nem kamuztak, ez a legjobb az egészben!


De mint a fentiekből látható, nem érdemes ismeretlen csajokat leszólítgatni, sokan utálják, esetleg csak a nagyon helyes, hatalmas egóval, hatalmas önbizalommal rendelkező fiúknak ajánlom, de hát nekik nem kell, mert ők úgyis csinálják a tanácsaim nélkül is. :D


Most leírom miért jobb neten kezdeményezni lányoknál.

1. Ha ügyes vagy képcsere nélkül el tudsz dumálgatni lányokkal, ki tudod deríteni, hogy ez a lány jellemre értékes vagy csak egy újabb sekélyet tömeg ribizli.

2. Ha nem látják a képed, de megkedvelnek egy idő után jobban elnézik, hogyha külsőre nem vagy egy álompasi.

3. Nem kell sok ember előtt beégned, ha esetleg a "kedves" lány rondának nevezne vagy egyéb durva módon akarna elutasítani.


Manapság az a legnagyobb gond mind a netes, mind az élő kezdeményezésnél, hogy a lányok közül még a nem szépekre is jut legalább 10 kanos gyerek, a fiatalabb korosztályban sajnos kantöbblet van, erre csak tető, hgoy idős papik is a kis tini csitrikre, huszonéves lányokra buknak gyakran, na meg a bevándorlókkal is számolni kell, akik többsége férfi és néger vagy arab, ázsiai. A bevándorlók közül a négerek különösen kelendőek a fehér lányok között.



2013. júl. 28. 15:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem egyáltalán nem fáj, zavarni se zavar addig amíg nem minden 3. kérdés ismerkedős célú ebben a kategóriában.


Személy szerint egész egyszerűen azért nem ismerkedem neten, mert (kifejteni hosszú lenne) sokkal bonyolultabb mint személyesen.

2013. júl. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mi vár rád az interneten való ismerkedésnél?


1. A lányok többsége utálja, ha egy idegen fiú ismerkedési céllal megközelíti.

2. Van sok bunkó, beképzelt lány, aki tiszteletlen és lenézi a fiút, aki bepróbálkozik nála.

3. A lányok 99%-a foglalt vagy ezt hazudja, esetleg egyéb kamu indokkal lekoptat.


1. Ha ügyes vagy képcsere nélkül el tudsz dumálgatni lányokkal, ki tudod deríteni, hogy ez a lány jellemre értékes vagy csak egy újabb sekélyet tömeg ribizli.

2. Ha nem látják a képed, de megkedvelnek egy idő után jobban elnézik, hogyha külsőre nem vagy egy álompasi.

3. Nem kell sok ember előtt beégned, ha esetleg a "kedves" lány rondának nevezne vagy egyéb durva módon akarna elutasítani.


Ugyan az, mint az "élő csajozásnál". Semmi különbség nincs. Ha csak nem annyi, hogy a neten nem látod a másik arcát - az esetek jelentős részében -, így nagyobb a hazugság lehetősége.

2013. júl. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Őszintén..nem mind1 hogy ki mit gondol?


Én csak neten ismerkedek sikerrel, pedig nem vagyok csúnya és életképtelen, egyszerűen csak ez vált be és pont.


Barátnőimet meg ki rázza tőle a hideg, nem képesek így ismerkedni.


Deés? Fikarcnyit sem számít, hogy ők hogy ismerkednek, meg nekik sem hogy én. Attól, hogy nem értjük egymás logikáját, nem szóljuk le, mert felnőtt nők vagyunk, ésszel megáldva.

2013. júl. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de nekem nem fáj, ha mások a neten ismerkednek. Én nem szeretnék, de ettől nekik magánügyük. Ha végül boldogok lesznek, akkor minden okés. Én jobban szeretem a bátor fiúkat, akik élőben ismerkednek, és rögtön látom teljes egészében. Nekem így jobb, mint a neten.
2013. júl. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!