Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Pasik! Áruljátok már el...

Pasik! Áruljátok már el nekem, hogy mi vonz titeket egy kimért, csöndes nőben?

Figyelt kérdés

Az egy dolog, ha valaki szép, de mitől olyan vonzó nektek ez a típus? Mert van ilyen nő a környezetemben és a pasik

teljesen odavannak érte, noha ő nem ad nekik semmilyen pozitív jelzést. Nem bátorítja őket sehogy.A vidám, belevaló csajok meg miért uncsik?Szerintem ez igazságtalan.....


2013. júl. 26. 19:51
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Mert tudnak csendben maradni.
2013. okt. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Sajnos nem így tapasztalom. Nem vagyok a társaság középpontja, ugyanakkor búvalb@s.zott sem. :) Egyszerűen csak nem találok megfelelő társaságot akikkel magától jönne a barátság. Szerintem pont, hogy a csicsergő butuska szeleburdi kislányok a nyerők.

22N

2013. okt. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Meg azok akik nevetségessé tesznek mást, kritizálnak, hogy magukat isteni magasságokba emeljék. :)

Sok lány öntömjénezi magát... Cseppet sem reális képet adva önmagukról és beléjük szeretnek.

2013. okt. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

#12

Milyen emberek társaságát keresed, hol tudsz feloldódni?

2013. okt. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Akik érzelmileg és intellektuálisan is intelligensek. Többnyire művészlelkek, különlegesebb zenét hallgatnak.
2013. okt. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

A kimért csendes, nem feltétlenül visszahúzódó.

Szerintem izgalmas, és olyan megfejtetlen.

Sok pasit sajnos csak addig érdekel egy nő, amíg az visszautasító. Egy kimért nő mindig visszautasító, legalábbis teljesen sosem elfogadó, így mindig oda vannak érte.

2013. okt. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Mert a nagyszájúak közönségesek, és semmi különleges nincs bennük.
2013. okt. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
olyan aranyos ha csöndes :$$$
2013. okt. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!