Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Debreceni csajok, ha leszólíta...

Debreceni csajok, ha leszólítana titeket egy fiú, de nem tetszene nektek, attól még ismerkednétek vele?

Figyelt kérdés
Mert én elég sok lánnyal csináltam már meg, hogy leszólítottam és egész jól eldumálgattam is közülük néhánnyal, viszont sosem érezetették igazán, hogy bejönnék nekik, meg sokuknak volt pasija is közülük, így valahogy nem lett ezekből sosem semmi, eddig mindig netről jöttek össze a dolgok lányokkal.
2013. júl. 20. 23:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha valaki nem tetszik, akkor nem ismerkedek vele. Ez így logikus, nem? Hacsak nem ismerem annyira, hogy a belső tulajdonságai megszépítsék a külsejét, de egy 5 perces gyorsdumából aligha alakul ez ki.
2013. júl. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem ismerkednék :) (hozzáteszem, hogy van is párom, tehát jelenleg felesleges, de amúgy is jobban szeretem, ha legalább 1 közös ismerősöm van az adott pasival, így hamarabb kiderül, hogy nem pszichopata-e :D )
2013. júl. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Miért pont CSAK debreceniek? A hosszúhetényi luvnyák már ufók? Áhá, értem.
2013. júl. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
HEBRO, CSUKA... Te vagy az?
2013. júl. 21. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!