Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok-Fiúk! Titeket mennyire...

Lányok-Fiúk! Titeket mennyire zavarnak ezek a dolgok?

Figyelt kérdés

Két dolog érdekelne, hogy ezeket ti mennyire tartjátok csúnyának, netán "cukinak" az első a maradandó sebek, most mondom a magam példáját, van egy körkörös vágás az ujjamon (majdnem levágtam, több éve történt de még mindig látszik), egy lőtt seb a kezemen(ezis elég régi, egy csillag alakú forradás látszik)egy szúrt seb a bal vállam és a nyakam között(Ez "fentről" van, mivel aránylag magas vagyok, nem annyire feltönő)valamit az egyetlen "durvább" egy törött/deformálódott borda a jobb oldalamon(az utolsó "közepén" van egy kis mondjuk 1 centis, talán kicsit kissebb "lyuk")

Nem voltam valami óvatos...(nem egy "eseményből" származnak)

A másik, az a dadogás, ne valami extrémre gondoljatok, például minden harmadik-ötödik mondatomban van egy ilyen "nyelvbotlás":

Képzeld elmentem az xy helyre amikor a d-dédapám köszönt nekem.

Sajnos nem az izgatottság miatt van, spontán előfordul.

Anyám méhében valami a nyakamra tekeredett... nem jut eszembe a neve hirtelen... amiből táplált, na.

Nemmel és korral kérném a válaszokat, trollok beugatásokkal kíméljenek. Kössz.



#ALVÁSZAVAR
2013. júl. 20. 02:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy víziszörny tekeredett a nyakadra... de ha nem, akkor a köldökzsinór :D
2013. júl. 20. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az! Nem jutott eszembe! :DD
2013. júl. 20. 02:25
 3/11 anonim ***** válasza:

Te mit csinálsz, hogy ilyen sebeket szerzel?

általában minden gyerek nyakára rá van tekeredve, nem az a gond, csak az ha oxigén hiány lép fel,

most már nem kell több seb szerintem, mert jó lenne egyben maradnál, ez a fajta dadogással nincs semmi gond, N

2013. júl. 20. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Vadászni járok, ill. szeretek mászni :D

Ja és 16/F

2013. júl. 20. 02:55
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem az általad felsorolt "jegyek" alapján fognak téged megítélni a lányok. Ha valaki szerelmes lesz beléd, annak ezek a dolgok mind tetszeni fognak, imádja majd őket. Addig meg közömbösek.
2013. júl. 20. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Woow rajtad aztán van pár seb xDD ENgem nem nagyon érdekel csak ne legyen torzulás . A dadogás meg nem nagyon érdekel mert én meg kiskoromba selypíttem és nagyon mondtam ki egyes szakvakt és még mindig van olyan hogy valmit kicsit furán mondok XD
2013. júl. 20. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

és hogyan lett a lőtt seb? ki lőtt rád?

ezt a sok sebet mind vadászat alatt szerezted?


(33/N)

2013. júl. 20. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
NŐK ti ilyenkor miért nem aludtok?
2013. júl. 20. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
szerintem ezek a sebek egyik jövőbeli barátnődet sem fogják zavarni:)
2013. júl. 20. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

annyira nem zavar :)

16/l

2013. júl. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!