Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok titeket nem zavarnak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok titeket nem zavarnak a facebook-on a lányok által kiírt ˝ nem vagok tökéletes, de így fogadj el˝ féle idézetek?

Figyelt kérdés

˝igazi nő nem tökéletes, a tökéletes nő nem igazi˝

meg az ilyenekhez hasonlók....

Szinte azt akarják mondani, hogy minden féle, forma bajaikat fogajuk el mi fiúk, és ezmellé még szeressük is őket.

Ez rendben is lenne, Csakhogy! ŐK még is elváják tőlünk az életben, hogy mi tökéletesek legyünk. Külsőleg és belsőleg is.

Azért ez nekem egy kicsit felháborító. 22f


2013. ápr. 30. 20:12
 1/6 anonim ***** válasza:
ezek inkább fárasztóak..
2013. ápr. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bocs, de ez a lányokat is zavarja. Nem veszed észre, hogy az x (alacsony és ostoba)%-uk csinálja?
2013. ápr. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem.Van olyan opció,hogy nem követem az illetőt és akkor nem látom a hülyeségeket,amiket kiír 5 percenként.
2013. ápr. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tiltottam már a hülye kiírások miatt embert, a jövőben is meg fogom tenni. Indítson egy oldalt és szerezzen eziránt érdeklődőket, de hagy ne olvassam már minden nap ezeket az innen-onnan másolt idézeteket csak azért mert ismerősöm, miközben egyátalán nem érdekel. A saját horoszkópjukat napi szintem megosztó, nagyon szeretlek drága szerelmem, megosztok mégegy menhelyes kutyát stb. dolgoktól szintén kiráz a hideg. Olyan nehéz a saját gondolataival megtölteni az üzenőfalat? Még a wc-n ülök is értelmesebb mint ezek a baromságok.
2013. ápr. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szellemi szint mínuszba tendál.
2013. ápr. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezek ilyen általános "okosságok". Senki sem tökéletes, ezt idézet nélkül is tudjuk.
2013. ápr. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!