Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem bírok belenyugodni,...

Miért nem bírok belenyugodni, hogy nekem egész életemben csak a prostik lehetnek a barátnőim?

Figyelt kérdés
Olyan csúnya vagyok, hogy lány tesómék is már kisfiú korom óta csúfolnak, ráadásul tudomásom szerint egyetlen egy lánynak tetszettem, sok-sok éve, azóta semmi, illetve nekem nem jött be a lány meg akkor még nem is tudtam mit kezedeni a dologgal. Na meg most már szerintem sokat csúfoltam, mert kopaszodni is kezdtem pár éve már, illetve fogytam több kilót is, pedig eddig is elég sovány voltam. Nem akarom elfogadni hogy nekem csak a prostizás általá lehet közel éreznem magamhoz egy lányt, nőt. De hiába próbálkozom foylton a lányoknál, mindig azt kapom, hogy ronda vagyok és nem is kíváncsiak rám. Próbáltam elpoénkodni egy-kétszer a csúfolódásukat vagy épp ellenkezőleg durván visszaszólni, de sosem jöttem ki jól ezekből a helyzetekből, úgy látszik nincs mese, ha egy lány csúnynáak tart egy fiút, ott nincs mit tenni, esélytelen, hogy másképp lásson egy lány is, ráadásual a legrosszabb, hogy mindenféle külsejű, jellemű lány egybehangzóan tart rondának, nem is értem, több éve az az egy szem csaj miért is tartott helyesnek. Talán volt egy hatalmas mázlim, amit nem tudtam kihasználni akkoriban és most büntet az élet. :(
2013. júl. 19. 19:48
 1/8 ASOT ***** válasza:
Mert úgy érzed h egy rakás szerencsétlenség vagy és soha senki nem fog szeretni anyukádon kívül.
2013. júl. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

azért vagy csúnya mert a sok önsajnálat miatti zokogás elmossa az arcod kontúrjait.

Légy már Férfi! Minden pasi tud magának nőt keríteni csak ismernie kellene az értékrendet.

2013. júl. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 ASOT ***** válasza:
Ja! És ha nem akkor cáfold meg és tegyél ellene.
2013. júl. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy kép többet mond minden szónál


[link]

2013. júl. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

attól hoyg sanáltatod maga nem lesz jobb.

mindenki votl iyeln helyzetben.

van tököd, hát fogd emg őket, és faragj férfit magadból! leeht 2 évig is eltart, de lehetsz valaki. midnekiben benne van a fejlőés lehetősége. van aki él vele, van aki csak siránkozik, és azt várja ohgy egyik anp felkelve a csajok kedvencévé avanzsáljon.

2013. júl. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Önbizalom kell, pl. én volt amikor azt mondogattam magamba, hogy nem vagyok én olyan ronda, ha másnak lehet barátnője,akkor nekem is, és mi lett? Nagy semmi! Kimentem az utcára, és 10-ből 9 nő úgy nézett rám,mint egy leprásra kb. Ennyit erről, meg a többi hülyeségről, attól,hogy magam hülyítem ilyenekkel, még az arc berendezésem nem fog megváltozni, márpedig egy csaj az arcomat látja,nem azt,hogy magamról mit gondolok.
2013. júl. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Tegyél ellenne :) Kezdj el otthon edzeni!
2013. júl. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hagyd abba az önsajnáltatást, én is ebbe a hibába estem mint te ezelőtt és nem vezet semmi jóra, magad alatt ásod a gödröt!

Ébredj fel ember, ez a te életed, ki kell élvezni.

Legyél pozitív, segíts másokon. Ezzel egyből jobb kisugárzásod lesz, egy depis,önmagát és lúzernek tartó ember senkinek nem kell!

Változnod kell! Az önsajnáltatás semmire nem jó, egy ördögi kör..

Ki kell másznod ebből a gödörből!

Ha akarsz beszélni a dologról, vagy kérdésed lenne akkor nyugodtan írj. :)

Sok szerencsét!

2013. júl. 26. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!