Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van itt rendes, jó fej lány,...

Van itt rendes, jó fej lány, aki szívesen ismerkedne is egy fiúval?

Figyelt kérdés
Nem találok megfelelő lányt mostanság, mindegyik buta, felszínes, akivel ismerkedem, nincs bennük semmi nőiesség, gyengédség, csak a külső, divat, pénz érdekli őket, az ilyen lányok nem érdekelnek. Aki rendes csaj és ismerkedne írjon.
2013. júl. 17. 21:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ők már régen kihaltak, vagy elkeltek, mert én sem találok egyetlen szabad példányt sem.
2013. júl. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
és te mit nyújtasz nekik cserébe?
2013. júl. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mindenki annak tartja magát :). Amúgy meg ismerkedni szívesen ismerkedek, de nem pár keresési célból, mivel foglalt vagyok.
2013. júl. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A divat engem is érdekel, de nem annyira hogy idegrohamot kapjak ha nem kapok meg egy táskát. :D Az igényesség a fő célom. Egyébként mit takar az hogy "rendes"? :P kort sem írtál. 16évessel pedig nem kezdek ^^ 19/L
2013. júl. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér..:)
2013. júl. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Tényleg, mennyi idős vagy? :)
2013. júl. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
igényes vagyok de nem érdekel hogy hány csajnak van ugyanolyan gatyája pólója nekem az nem kell ... sajnos èn meg túl más vagyok a többi lánytól :/
2013. júl. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!