Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A pedofil nők miért rejtőznek,...

A pedofil nők miért rejtőznek, van itt olyan lány, nő, aki szívesen ismerkedne egy kisfiús testi, arci adottságú fiúval?

Figyelt kérdés
Írjatok priviben!

2013. júl. 16. 13:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

:D mekkora barom vagy, te jó ég!!


Én meg egy 9 éves szőke kislány vagyok, tejfogakkal és keresem tapasztalt pedofilok társaságát laza kapcsolatra.

2013. júl. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
ez egy kicsit ijesztő...
2013. júl. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
A PEDOFIL AZT JELENTI HOGY GYEREKEKKEL NEM PEDIG FIATALOS FÉRFIAKKAL H*LYEGYEREK!
2013. júl. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
hány éves vagy ?:D:D:D:D:D
2013. júl. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Úgyis gyereknek néz mindenki, egyre megy! :D
2013. júl. 16. 13:45
 6/15 anonim ***** válasza:
akkor most te egy 70 éves vagy, akit pelenkázni kell és úgy nézel ki mint egy pólyás?
2013. júl. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Egy alacsony, kicsi, vékony, gyerekarcú ember vagy, ezért egy lánynak se kellesz, ugyhogy elkeseredésedben azt hiszed, hogy ezzel a kérdéssel majd egy gyönyörű, nagy mellű nő rádír, hogy "ahh, igen pedofil vagyok, és minden vágyam, hogy lefeküdjek veled, kérlek dugj meg, ahh légyszi dugj meg..."

Szánalmas gyökér vagy.

2013. júl. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Egy alacsony, kicsi, vékony, gyerekarcú ember is ugyanolyan esélyekkel indul mint bárki...számtalan példát láttam már erre..az ízlések nagyon különbözőek..én is fiatalos külsővel vagyok megáldva és volt már tőlem 8 évvel idősebb férjes asszony szeretőm is pedig a férje magasabb..izmosabb volt mint én és? Ez csak hab a tortán, hogy velem kufircolt félre az asszony! ezen kívül nem beszélve arról, hogy egyik haverom 50 éve..kinéz 35-nek és 20-25 éves nőkkel van..nem gáz a fiatalos külső..ráadásul valakinek ez jön be..sok nőnek! Aki azt mondja nem jön be senkinek kissé túlzott, mert nem ismer minden nőt sem Magyarországon sem a földön! Az ismerősök véleménye meg nem ér semmit kb...én is mondtam már lányra és rám is mondta már lány, hogy fúúújjj aztán akkorát kef...tünk mint az állat! Relaxálj öcsém és sz@rd le a külsőt...mindenki azt gondol amit akar..szíve joga..

neked pont ez a bajod..te adsz más véleményére...vagy előfordult már olyasmi hogy egy csaj eléd állt és azt mondta: Kisfiús vagy..gyerekes..nem vonzasz szexuálisan és nekem csak a férfias emberek tetszenek te meg menjél az any@dba...szerintem nem! Egy köszönöm a meghívást este nem érek rá vagy van barátom szövegbe te belevetíted azt, hogy a csaj ezt mondta..pedig nem! Az egyik tényleg macsó haveromnak pl anno a felesége amikor megismerkedtek azt mondta szerinte egy nyálas kis buzzancs...pedig a haver tényleg egy playboy minden héten más csajt vitt ágyba és a suliba minden lány szerelemet vallott neki...nem kell rögtön befordulni srác! Csak előre!

2013. júl. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
7-es nincs okom a panaszra, több lánynak is bejöttem már, de most valami másra vágyom egy pedofil hajlamú nőre. Új perverzióm van. :D
2013. júl. 16. 14:16
 10/15 anonim ***** válasza:
Csak vigyázz, mert majd be akar pelenkázni.
2013. júl. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!