Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van itt ilyen lány aki ismerke...

Van itt ilyen lány aki ismerkedne? (22F)

Figyelt kérdés

Aki nagyjából magára ismer, na szal legyen vékony(nem baj ha kicsit husis), szép arcú. Személyisége, kedves, mosolygós, (aranyos) , vidám. Komoly kapcsolatot szeresse, szal ne legyen ribi, magamutogató(értem ezalatt hogy folyamatosan fényképezi magát, mellét a fürdőszobai tükörben), fontos hogy hűséges legyen és ne hazudozzon. Érdeklődési köre: filmek, sport,rock zene, játékok, anime. Nem fontos hogy ezek megegyezzenek csak előny.

Magamról egy kicsit 185 cm magas vagyok, helyesnek mondanak, nem vagyok bulizos, nem cigizek, nem iszok( csak ritkán buliban), nemrég kezdtem el konditerembe járni, szeretem a sportot, amit írtam érdeklődési kört azt nem véletlen írtam, ezeket szeretem, és ismerkednék NORMÁLIS lányokkal. Ha egy kicsit is valaki magára ismer írjon nekem egy privátot amibe ír egy keveset magáról. Am 22 éves vagyok, volt egy hosszú párkapcsolatom, bővebben meg majd üzenetben. Képet nem küldök max face adatlapot, ha szimpatikusnak tartom az illetőt és megszeretném ismerni. Am nem igen hiszek neten való ismerkedésben,d e próba szerencse és hátha olvassa a leendőbeli barátnőmxD


2013. júl. 8. 11:17
 1/4 anonim ***** válasza:

figyelj haver!

1: ez nem társkereső oldal

2: nem csoda, hogy neten keresel párt magadnak, ha ennyi kritériumnak meg kell felelni.

mi lenne akkor, ha látnál egy kedves, aranyos, komoly kapcsolatra vágyó csajt, aki kicsit husi? már nem is kéne?


amúgy magadról is csak a pozitívumokat írtad le, emellé párosulhat még 120 negatív tulajdonság, szóval ez így teljesen nonszensz.

2013. júl. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

igaza vna az elsőnek. ennyi kirtérium, és cserébe mitnyujtasz?!

"185 cm magas, gizda vékony(most kezdted csak az edzést) helyesnek mondodd (azért mert 2 lény aztmondja, még nem vagy brad pitt)"

kedves aranyos, mosolygós humoros, de nem ribi...hát öreg...sok sikert...

én am javaslom felejtsd el a netet, és járjál cska szépen partyzni a haverokkal! jobban jársz!

2013. júl. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
"Nem fontos hogy ezek megegyezzenek csak előny. " Nem kell hogy full ilyen legyen csak előny ha van közös érdeklődési körünk. Írtam hogy nem baj ha kicsit husis+ Nem vagyok vékony alkat de a kövér sem, átlagos. Am tisztába vagyok vele hogy nem társkereső mégis sokan próbálnak itt ismerkedni gondoltam leszarom hogy mivan és kiírom azt lesz ami lesz, ennyi.
2013. júl. 8. 11:46
 4/4 A kérdező kommentje:
Buliban olyan lányokat láttam hogy azt inkább nem mondom. Haveri társaságban kevés a lány ismerős és azok sem nekem valók me kb mind iylen party arc vagy van valami hülye beütése pl az egyik csaj szabályosan szerelmes a kocsijába. Jó tom egyedül is lehet de ahoz nem vagyok egy nagy dumás fickó hogy én most instantba odamenjek nem tom hány lányhoz.
2013. júl. 8. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!