Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szeretne valaki ismerkedni...

Szeretne valaki ismerkedni Hajdú-Bihar megyéből?

Figyelt kérdés

Őszinteségen és hűségen alapuló kapcsolatra keresek egy normális, jóhiszemű, vékony, sportos lányt 20-35 éves korig. A túlságosan szép, playmate típusú lányokat nem szeretem.

Én egy 82-es születésű 187/85 alkatú srác vagyok. Emberi kapcsolataimban a minőséget fontosabbnak tartom a mennyiségnél. Eddig ennyi, ha érdekel a folytatás, írj privátot! :)



2013. júl. 17. 10:25
 1/4 anonim ***** válasza:
"Minőséget fontosabbnak tartom a mennyiségnél" Most csak vicc szintjén, de ez kb. az antiszociális szinonimája is lehet akár :D
2013. júl. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi ez társkereső?...
2013. júl. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kedves második, a viccnek a fele igaz, ahogy mondani szokták, tényleg nem vagyok egy kimondottan társasági ember. Viszont mindig voltak barátaim az ovodától a mai napig, akikben meg tudtam bízni és bajban számíthattunk egymásra. Ismerek nagy parti arcokat akiknek csak ivócimbijeik vannak. Nem cserélnék velük, egy barát többet ér, mint száz haver. :)
2013. júl. 17. 12:08
 4/4 A kérdező kommentje:

Kedves 3. válaszoló!

Minden arra való, amire eredményesen használni tudod. Vagy te csak társkeresőkön ismerkedsz? :)

2013. júl. 17. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!