Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tini lányok, miért tartotok...

Tini lányok, miért tartotok olyan sok fiút rondának, ez most komoly vagy csak direkt szívatjátok a fiúkat?

Figyelt kérdés
2013. júl. 16. 21:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
mert rondák?
2013. júl. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerencsére ez oda-vissza működik. Ilyen az élet nagy körforgása! :)
2013. júl. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Ebben nnics semmi szerencse és egyáltalán nem tetszik, hogy a lányok, akiknél bepróbálkozom megaláznak, rondnáak neveznek és úgy kezelnek, mint egy kis senit, persze fészbukon nag a pofájuk, élőben csinálnák ezt, bár egyszer megtette egy lány, de ma már visszaszájalnék nei az biztos.
2013. júl. 16. 21:44
 4/14 anonim ***** válasza:
ezek szerint te sem vagy 1 Alain Delon,igaz?
2013. júl. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
63%
Az Bangladesi kisgyerekeknek meg nem tetszik, hogy napi 2 tál rizsért varrják azt a Puma cipőt, amit te 22 ezer forintért veszel meg a player's roomban. Az élet k#rvára nem habostorta, attól, hogy itt ajvékolsz sem szebb, sem sikeresebb nem leszel. Vagy tegyél valamit ellene, vagy keresgélj a saját kasztod beli nők/lányok között, garantálom, hogy több sikered lesz, mint most.
2013. júl. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
ugyan azért, amiért a fiúk rondának tarják a ronda lányokat....
2013. júl. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Jó,d e más lányoknak meg tetszem, miér tnem mondja azt, hogy bocs, de nem vagy az esetem, tiszteletete akarok!! Én is tisztelettel bánok a lányokkal, akkor ők is bánjanak már úgy velem! Emberek legyetek már férfiak, ha így hagyjuk, hogy a női nem tovább alázzzon, taposson minket, akkkor lassan a nők fognak uralkoni és parancsoni nekünk!
2013. júl. 16. 21:53
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha egy ronda lány bepróbálkozna nálad, elküldenéd, ez a természetes emberi reakció. Ezt fölösleges tovább ragozni.
2013. júl. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Tévedsz ismerkedem velük, persze csak haverok leszünk, de nem fogom kigúnyolni, megsérteni.
2013. júl. 16. 21:57
 10/14 anonim válasza:
Egyetértek a kérdezővel, engem is fújjogtak már meg minden...egyszer kikezdtem egy rondább lánnyal is, mert kedves volt, később azok miatt küldött el, akik rondának tartanak engem, pedig én rossz szót sem szóltam rájuk.
2013. júl. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!