Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan tudnám elhinni, hogy...

Hogyan tudnám elhinni, hogy helyes fiú vagyok, ha már az alkohol sem tudja ezt előhizni belőlem, mert olyan sok lány rondázott le?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Részeg módban:

Régebben még a pia határásra elhittem, hgy helyes vagyok és próbáloztam csajoknál, de akkor is csak a nem vonzó lányok smároltak velem, a szépek közül meg csak az, aki szintén olyna részeg volt, mitn én.


Józan módban:

Próbálkoztam neten, meg szeméylyesen is, de a lányok közül csak egy kevés volt, aki legalább dumálgatott velem, de nekik fura mód mindnek volt pasija és nem kamuzták mert láttam a sok közös képet fészbukon, persze voltak, akik hazzudták, hogy van pasijk, de ők még beszélgetésre sem voltak hajlandóak velem, egyből elküldtek egy szebb világba. Aztán voltak lányok, akik kedves módon csúfoltak, hogy ronda vagyok, nagy orrom van, nyomi vagyok, vagy csak úgy kinevettek, ahogy megláttak, mert már próbálkoztam be náluk. Nem tudom miért nem találok olyan lányt, akivel együtt kölcsönös lenne a testi vonzalom is legalább, mert rájöttem, hogy bizony a külső igenis számít, hiába kamuzzák sokan, hogy nem az a lényeg. Nekem nincs sok igényem külsőt nézve, ez a szerencse, de a lányoknak nem tudtam eddig megfelelni, úgy tapasztaltam.

Így semmi önbizalmam, szorongva, lelki roncsként próbálkozom lányoknál meg így is élem az életem. Folyton a szomorúság, hogy ennek a csajnak sem vagyok jó a külsőm miatt, meg ennek sem. Tiszta szívás, fogalmam sincs hogy tudnék jól kijönni és végre megtalálni a párom, ha ennyire utálnak a csajok a testi adottságaim, pofám, alkatom miatt.



2013. júl. 15. 21:04
 1/10 anonim ***** válasza:

írtál 1000 szót, de egy képet se adtál.

fordítva kelett volna, és hallgatnia véleményeket.

2013. júl. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
juhhú én is ronda szingli fiú vagyok! pacsit!:D
2013. júl. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Akkor most rágyújtok.
2013. júl. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
igyál többet..
2013. júl. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

"...hogy ronda vagyok, nagy orrom van, nyomi vagyok..."


Valamelyik régi szexről szóló könyvben, talán a Káma Szútrában olvastam, hogy az orr mérete és a péniszméret közt összefüggés van :) Kivétel persze ha zsidó vagy, mert ott nagy részüknek nagy az orra, de nem függ össze a méreteikkel.

Szóval, ettől talán elhiheted, hogy jó vagy. Csak juss el az ágyig és akár az is kiderülhet, hogy az egyik legjobb vagy :D

2013. júl. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De itt mos tnem is a farokméretem a gond, nem is emiatt kell paráznom, sokkal inkább az arcommal van bajuk a lányoknak, meg, hogy nem vagyok egy nagy darab vadállat.
2013. júl. 15. 21:25
 7/10 anonim ***** válasza:
Rám azt mondják az vagyok, de én ezt régebben nem tudtam elhinni. Most már eltudom, sőt el is hiszem :) (köszi csajok), de most meg már full mindegy.
2013. júl. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nézd,a plasztikai sebésznek is élnie kell valamiből...
2013. júl. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 LePeDő ***** válasza:
Ugyan, fel a fejjel, csak nem lehet olyan nagy a gond. Biztosan megtalálod majd az igazit, csak kitartónak kell lenni. Egyébként hány éves vagy?
2013. júl. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
jaja ez engem is érdekel
2013. júl. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!