Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi értelme a fészbuknak, ha a...

Mi értelme a fészbuknak, ha a tini lányok nem nyitottak az ismerkedésre ott, de lényegében máshol sem, ha leszólítom őket?

Figyelt kérdés
Gondoltam tök jó, itt ez a semmirevaló ostoba, hülye oldal, sok környékbeli csajt találtam meg. Rájuk írtam és összese csak egy számomra nem vonzó lánnyal jött össze eddig valami. A többség még csak ismerkedni sem akar vagy kér képet és utána már nem is érdeklem, pedig nem vagyok ronda, több lánynak bejöttem már, csak manapság a csajok túlságosan jól élnek és szerintem válogatsóabbak is, szerintem ez is a fészbuknak köszönhető, mert pár éve még tök jó csajok is mertek mosolyogni rám vagy utánam fordulni hátra az utcán. Ma meg inkább a mobiljuknak élnek és fapofát vágnak mindenkire.
2013. júl. 15. 16:05
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Mert az egy közösségi oldal és nem társkereső! Ha nem tünt volna fel!
2013. júl. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát nem társkeresésre találták ki. És egy közösségi oldalt leginkább a regisztrált tagok határoznak meg. SZóval cumpedli van barátom
2013. júl. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
hát nemtudom de én ha pasi lennék nem is jönnék össze olyan lányal aki fb-n éli az életét. de ami kiakasztott hogy egy srác facebookon kérte meg a barátnője kezét.. na hagyjuk már. mi ez már bszki.
2013. júl. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ilyen alapon sehol sem lehetne ismerkedni, nehogy már csak ismerkedésre kijelölt helyeken lehessen ismerkedeni. Az ilyen korlátolt, buta gondolkodás miatt tart ez az ország ott, ahol...
2013. júl. 15. 16:10
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

"Ilyen alapon sehol sem lehetne ismerkedni, nehogy már csak ismerkedésre kijelölt helyeken lehessen ismerkedeni. Az ilyen korlátolt, buta gondolkodás miatt tart ez az ország ott, ahol..."


MOst már tudom miért ilyen rossz az életszinvonal Mo-on

2013. júl. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Személyszerint utálom azt a szutykot, de haverok miatt olcsóbb ott dumálgatni, na meg gondoltam könnyebb lesz normális, nyitott, ismerkedésre alkalmas rendes lányokat találni. Egyet találtam, de azóta semmi. Ahogy beszélnek, az készít ki leginkább, semmi tisztelet a legtöbb csajban, szánalmasan buták és tiszteletlenek. Egyre jobban kezdek kiábrándulni a mai tinikből ennek a hülye oldalnak a segítéségvel.
2013. júl. 15. 16:12
 7/10 anonim ***** válasza:
68%
Ha ennyire kezdesz kiábrándulni akkor ne itt ismerkedj. Nekem is szoktak üziket írni ismeretlenek, meg bejelölni, megbökni. Sosem bökök vissza. Ha nem ismerem, nem jelölök vissza. Üzentre válaszolok, mert nem vagyok bunkó, de ott akkor sem ismerkedem. Szerintem emiatt nem kéne, az összes csajt lenézni. Amúgy is unalmas már az a szöveg, amit írogattok (nem tudom te mivel szoktad kezdeni, de engem már idegesít) és hidd el, ha sokadszor kapsz ilyen üzit, akkor elfogy az ember türelme, lehet emiatt vákaszolnak olyan bunkón. (szia, olyan szép vagy, olyan szépek a lábaid, gyönyörű a mosolyod, tetszel, jók a képeid, van kedved ismerkedni? és társai.. már unalmas..) El kell járni a haverokkal és személyesen ismerkedni szvsz.
2013. júl. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Amado atya ***** válasza:

Mert a FB nem társkereső.

Társkeresni ott a twoo, csajokéspasik, gayromeo stb.

2013. júl. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
89%
A facebookot elvileg azért találták ki, hogy a MÁR MEGLÉVŐ ismerőseiddel tudjad tartani a kapcsolatot. :) Egyetértek az előttem szólókkal, az nem társkereső... 19/L
2013. júl. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
94%
Írásodból ítélve nem a Facebook miatt nincs barátnőd.....te is kis lúzer vagy és próbálod bebizonyítani nekünk, hogy miért nem akad nő a f@rkadra.....nem mi vagyunk érte a hibásak, nem a nők, és nem is a Facebook.....hanem csak is te!!! Köszöntem
2013. júl. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!