Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ismerkedtetek már vonaton?

Ismerkedtetek már vonaton?

Figyelt kérdés
A vonatozás akár több száz kilométert is jelenthet, és bárki leülhet melléd, vagy veled szemben. Az időt pedig el kell ütni valahogy egy ilyen hosszú úton. Történt már veletek olyan, hogy leült mellétek/veletek szemben egy vadidegen nő/lány vagy fiú/férfi és elkezdtetek ismerkedni vele? Esetleg odáig is eljutottatok, hogy egy gyors szex a WC-ben? Gyakran utazom vidékre és sokszor előfordul, hogy leül velem szembe csinos lány. Eddig még valahogy sosem mertem kezdeményezni, pedig nem vagyok egy félénk típus. Nektek mik a tapasztalataitok?

2013. júl. 14. 21:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Ismerkedtem már meg és kiderült, hogy Pécstől Nyh-ig együtt utazunk, mert ő is idevalósi volt. Nem volt szex :D
2013. júl. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem zavaró lenne a többi utas jelenléte.
2013. júl. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy párszor ismerkedtem emberekkel, de azért nem kell mindjárt szexre gondolni. Nem amerikai filment forgattunk.
2013. júl. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Egyszer az osztállyal mentünk a vonaton és velünk szemben ült 2 20 év körüli srác, ők kinéztek maguknak egy lányt, akit a kabinunk mellett láttak. Felírták egy metropol garfield-os részéhez a telefonszámukat és odaadták a csjnak, mert "a garfieldot mindenki megnézi"...:D
2013. júl. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Volt rá alkalom. 17 éves sihederként két 22-23 éves csajjal kénytelen voltam beszélgetni, mert az mp3 lejátszómnak lemerült az akksija és a Balaton-Budapest távolság akkoriban még nem volt meg másfél óra alatt :D

Aztán persze nem sok minden lett belőle, főleg, hogy egy csóró középiskolás diák voltam akkoriban.

2013. júl. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!