Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti hogyan ismerkedtetek meg...

Ti hogyan ismerkedtetek meg barátotokkal/barátnőtökkel?

Figyelt kérdés
Hol találkoztatok egymással,hogy ismerkedtetek meg,ki tette meg az első lépést stb stb. Várom a történeteket... :) ha van kedvetek,képeket is küldhetnétek.. Ja és tök hogy hány évesek vagytok és mióta tart? :)

2013. jún. 26. 19:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
egy barátomnál voltam, az anyja kérdezte eszek e náluk grízes tésztát lekvárral. mondtam nem mert nem szeretem. inkáb elkezdtem chatelni. beszélgettünk aztán pár nap mulva felhívtam majd találkoztunk. ma vagyunk együtt 6éve.
2013. jún. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%

Már nagyon régóta ismerjük egymást Marcsival, ő tette az első lépést, azóta is együtt vagyunk, itt egy kép róla:

[link]

2013. jún. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
2. :DDD sajnos nekem is csak amerikai barátnőm van még de próbálkozom :))
2013. jún. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Első,gratulálok hozzá,az nagyon szép idő! Köszönöm a választ!


második,ezen behaltam...xD

17l

2013. jún. 26. 20:44
 5/12 anonim ***** válasza:
Egy buliban találkoztunk. Barátnőm (volt) pasijának a haverja. Ő biliárdozott én meg éppen a WC-nél álltam sorba :D Megvolt a nagy szemezés, de több nem. Aztán ugyan azon a helyen egy koncerten találkoztunk újra és szinte izzott körülöttünk a levegő pl. mikor táncközben mellém keveredett, de nem lett semmi. Már azt hittem, hogy hülye vagyok és beképzelem, de aztán kihívott sétálni. Ja és ez az egész a Balaton parton volt tavasszal, szóval tök romantikus volt ott sétálni kettesben. :) én 17L ő 19F Még csak két hónapja vagyunk együtt.
2013. jún. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%
A mi történetünk 2009 szeptember-október környékén kezdődött, én akkor voltam technikusi szakon érettségi után, s a barátnőm akkor volt 9.-es. Mikor a mi osztálytermünk mellett lévő teremhez voltak beosztva, akkor mindig kiálltam az ajtóba, figyeltem őt s ő is engem, de nem mentünk oda egymáshoz. : :D Mivel akkor közvetlenül már újították fel a sulit, mi máshova kerültünk (az iskola könyvtárába), így csak február elején láttuk újra egymást, megkereste a tablót és úgy tudta meg a nevemet. Bejelölt myvip-en ismerősnek. Rá 5 nap múlva felvettem msn-re és elkezdtünk beszélgetni. Mivel tetszett nekem elkezdtem udvarolni, majd kértem egy találkozót. Elkísértem egy rendezvényre, majd hazakísérve jókat beszélgettünk majd a búcsúzás végén adtunk egymásnak egy arcra puszit. Ezután gyorsan szaladtam haza (2km), mert vártam hogy beszélgessünk msn-en :) Következő héten már megfogtam a kezét, majd másnapra eljött felém az utcába s pont találkoztunk, mivel akkor értem pont haza egyik haveromtól. :D Elmentünk biciklizni a városba, majd felvetettem, hogy megyünk-e a gátra, megnézni a patakot. El is mentünk oda, megöleltük egymást, majd egyszerre csak szájon puszi, s azután hosszú csókolózások.. Msn felvétel után számított 10. napon összejöttünk :) Azóta is együtt vagyunk, immár 3 év és 4 hónapja :) 23/F
2013. jún. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Felvételi elbeszélgetésen, 8. osztályban. A terem előtt ült egyedül, amikor odaértünk, megkérdeztem tőle, hogy oda kell-e menni, és válaszolt, aztán valahogy beszélgetni kezdtünk. Egyikőnket sem abba a suliba vették fel, de 3 éve együtt vagyunk.
2013. jún. 27. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ő buszon látott meg engem, bejelölt facen, rámírt stb. Aztán én hülye voltam és nem mertem ráírni annak ellenére, hogy ő már megtette az első lépést és nagyon tetszett nekem, de kb. 3 hónappal azután hogy rámírt ráírtam én is, elkezdtünk beszélgetni, kicsit lassan alakult ki mert 3-4 hónapon keresztül csak beszélgettünk és csak egyszer találkoztunk (pedig közel lakunk egymáshoz) de mégis összejött, július elején leszünk 9 hónapja együtt :)
2013. jún. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 OoVvSs válasza:
különórára jártam már vagy 2 éve, de addig egyikünknek sem tűnt fel, h ott van a másik. aztán egyszer hátra néztem a sorok között és pont ő ült mögöttem. akkor keztünk el egy pár szót váltani, de valahogy egyből megtetszett. felvett facebookra és elkezdtünk beszélni. mondtam az egyik legjobb barátnőmnek, h van ez a pasi aki tetszik. erre bejelölte és elkezdett vele chatelni. rá párnapra meg összejött vele(!!!!!). amúgy a pasi tudta, h tetszik nekem, és h a csaj az egyik legjobb barátom. aztán szakítottak (2 hát "járás" után. aztá összejött velem, de 2 hét után barátnőm ráírt, h még hiányzik neki. erre szakított velem és megint Azzal akart összejönni. de aztán nem jöttek össze. ezek ellenére jóban voltam a fiúval. megkért, h tanítsam meg rendesen fotózni és átjött hozzánk. aztán eléggé megnyílt és mondta, h mekkora egy idióta volt, h velem szakított és összejöttünk. igazából róla tudni kell, h egy nőcsábász volt és a leghosszabb kapcsolata alig 3 hetes volt (kb 13 volt neki). mi 3 hónapja vagyunk csak együtt boldogan :) ő 15 és én is
2013. jún. 28. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Tényleg szép történetek,köszönöm,hogy elmondtátok. :) mire is mennénk internet nélkül,nem? ;)


Gratulálok mindenkinek :)

2013. jún. 28. 19:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!