Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Valaki elmondaná végre hogy a...

Valaki elmondaná végre hogy a 14-18 éves csajoknak miért jönnek be a páwák jobban minta férfiak? (kort nemet légyszíves) :D 15/f ja és a páváknak nem úgy kéni írni hogy : "kor"/p?

Figyelt kérdés
2013. júl. 14. 19:48
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
a pávák ugyanazok mint a plázacicák csak "férfi" kiadásban.
2013. júl. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
#6 már beléd is szerettem xd
2013. júl. 14. 20:00
 13/23 anonim ***** válasza:
Egyem a zuzád van köztünk 9 év:) és nem 5 vagyok ;) vén vagyok én már neked, nem foglak megrontani :D
2013. júl. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi a bajotok a pávákkal szerintem tök szépek

[link]

2013. júl. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Milyen 9 év te miről beszélsz ?
2013. júl. 14. 20:12
 16/23 anonim válasza:
Ne általánosíts! :D személy szerint nekem sem jönnek be a "pávák"... Amikor azzal akarnak kitűnni a tömegből, hogy neon színű nadrágba bújnak, amiből az egész hátsójuk kint van...szánalmas :D szóval szerintem nem mindenkinek tetszik ez. :D 17/L
2013. júl. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:
A lányoknak kb 20 éves korukig valamilyen szinten lezbikus hajlamaik vannak. Ezért jön be nekik sokszor a lányosabb arc, és így gondolom ez az undorító öltözködés is.:D
2013. júl. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:
páva: megveszik a plázapic sákat apuci pénzén és nagy embernek érzik magukat de ha fejberugod sír az életéért:) 16/F
2013. júl. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Kitűnni a tömegből? Nézz körbe! A legtöbb 15 körüli srác már páva. A legtöbb ugyanolyan, anyuci/apuci pénzén bevásárolnak DC, Vans, Converse, meg ilyen szarságokból, aztán mennek villogni meg kötekedni a csajokhoz.

Azt máig nem értem, hogy egy ilyen vasággyal 40kg-os kis páva gyerek hogy merte letapizni a számára ismeretlen (!) barátnőmet a strandon, és hogy miért folytatta, amikor a lány egyértelműen visszautasította a kis homit. Ahogy az előző mondta, ha elkened a szájukat, akkor meg megy a szokásos "nem tudod, kivel van dolgod" meg a "megveszlek kilóra, te gyökér!" szintű fenyegetőzés...

2013. júl. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
Nem tom én még fiúnak sem hívom őket,nem hogy férfinak. Egy pasinak azért legyen már vála,háta. Sajnos azt veszem észre h nekem szélesebb a hátom mint a mostani fiúknak..16/l
2013. júl. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!