Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tegnap Debrecenben láttam egy...

Tegnap Debrecenben láttam egy lányt, és nem tudom hogy találhatnám meg?

Figyelt kérdés
Tegnap azaz 2013.Július.13-án láttam egy lányt Debrecenbe a főtéren a koncerten.Az elején még csak oda oda tekintettem, de aztán a végén elkezdett megtetszeni, egyedül állt és amikor elindult a biciklijéért én haverral követtem utánna megszólítottam és megkérdeztem tőle az időt, de nem mertem tőle többet kérdezni és azóta nem láttam, hogy találhatnám meg? A lány kb 14-15-16 év körüli lehetett mint én :)

2013. júl. 14. 15:59
 1/6 anonim válasza:
Talán akkor kellett volna...amúgy ha ott lakik,akkor biztos lesz lehetőség hogy össze találkoztok még.
2013. júl. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
így sosem fogod, azt már elbasztad. Nem az időt, hanem a telefonszámát kellet volna megkérdezned...
2013. júl. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2013. júl. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez a Debrecen mar csak ilyen. Neha meglatsz egy jo csajt, akit utana meg soha nem latsz ujra:D
2013. júl. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De ezt tudom szinte 100% pontosan hogy nézett ki és igy nem hiszem h nem tudnám megtalálni csak nemtudom hogy kezdjem még aztis tudom mien biciklije volt :/
2013. júl. 14. 16:58
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem sok esélyt látok rá egyébként de azért leirom nagyjábol hogy nézett ki és hátha valaki ismeri :P szőke hajú volt, kb 175-180 cm között, vékony a mosolya nem hiszem h a legszebb de nekem csak az jár az eszemben és ilyen lilás kék szinű összteleszkópos biciklivel volt és csak a mosolya jár a fejembe :D
2013. júl. 14. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!