Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Szerintetek mi a gond...

Lányok! Szerintetek mi a gond velem?

Figyelt kérdés
27 éves pasi vagyok. Nem jó pasi, de nem is rossz. Kicsit talán kiégett, nem érdekel a minden hétvégét lefoglaló állandó bulizás, sem a kalandok. Szeretem a kisállatokat, tartok is párat (ez csajos, vagy mi)? Ha tetszik valaki, egyszerűen keresni kezdem a társaságát, beszélgetek vele, elhívom valahova, szóval kimutatom. Egy páran, kihasználva, hogy értelmes és érzelmes vagyok, és lelki szemetesládának néznek, ezeket gyorsan elhajtom. Nem bírom a "mai felszínes" csajokat sem. Jó ideje maximum szexkapcsolatokat sikerült kialakítanom. Miért? Mi lehet a baj?

2013. júl. 13. 17:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy olyan lányokat is felszínesnek tartasz akik valójában nem azok.

Ebből nem nagyon lehet megmondani:D ismerkedj:)

2013. júl. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem veled van a gond. Hanem a mai tipikus női nemmel.

De ennyiből azért nem sok mindent leszűrni...kicsit csak jókat mondtál magadról

2013. júl. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ennyi alapján nincs veled semmi gond, de gondolom nem 5 sorból áll az egész személyiséged. Szóval ebből nem lehet sok mindent megállapítani.
2013. júl. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jó, igaz, kevés az info. Mit írjak még, ami érdekes lehet? :)
2013. júl. 13. 17:54
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi baj nincs veled (bár így látatlanban nehéz :D). Tudod, manapság aki normális az nehezen talál magának párt, legalábbis én úgy vettem észre. Nálam átlagosabb lány nincs a világon, mégis egyedül vagyok...Talán pont ezért :D

20/l

2013. júl. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Lehet ez közhelyes,de egyszer mindenki megtalálja a saját párját.Az majd tökéletes lesz neked,és úgy fog elfogadni,ahogy vagy.Tudom,ez már lerágott csont,de ennél többet nem lehet mondani,egyrészről,mert nem ismerünk,másodszor pedig hidd el,nagyon sokan vannak ezzel a problémával.De hidd el,hogy egyáltalán nincs veled gond! :D
2013. júl. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kösz mindenkinek. Mentek a zöld kezek :-)
2013. júl. 13. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!