Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan tudnék végre környékbel...

Hogyan tudnék végre környékbeli lányt magamba bolondítani?

Figyelt kérdés
Á, már nagyon unom, hogy foylton olyan lányok szeretnek belém, akik tőlem legalább 200 kilométerre élnek. Anyagilag nem tudok utazgatni, semmi pénzem, melót keresgélek, de egyelőre még ez sem jött össze. Erre most is van egy lány, aki totál oda van értem és idegesít, hogy ott a táv köztünk, mert már nagyon hiányzik egy lány, akit ölelhetnék, csókolhatnék, a szexről nem is beszélve. Nem érte miért csesz így ki velem folyton a sors. A környékbeli csajoknak szerintem valaki valamit mondhatott rólam, mert szinte ösztönösen kerülnek vagy azt mondájk, ronda vagyok. Nem értem, mert érdekes mód, ha távol élő lányok látnak rólam képet, ők meg helyesnek tartanak általában, persze ott is volt már, akinek nem jöttem be, de nem ilyen brutálisan fejezik ki, mint erre felé, ha nem tetszem nekik. Most vagy hülye, felszínes csajok élnek felém tömegesen vagy tényleg valaki besározott és azért nem akarnak tőlem semmit a környékbeli csajok. mondjuk sok lánynál már képet sem küldök és élből elutasít.
2013. júl. 12. 22:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Belém meg senki nem szeret, most akkor én is itt rinyáljak?
2013. júl. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Találj munkát és vegyél egy jó autót. Mindenki látni fogja mekkora király vagy. :P
2013. júl. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hétfőn megyek újra melót nézni, szurkoljatok! :D
2013. júl. 12. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!