Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk. Mit néztek meg egy nőn...

Fiúk. Mit néztek meg egy nőn elöszőr ha veletek szembe jön az utcán?

Figyelt kérdés

Vagy akkor mikor randin vagytok egy lányal, vagy csak szimplán találkoztok vkivel.

Válaszokat előre is köszönöm. :)



2013. júl. 11. 14:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Tekintetet. Sokat elarulhat az emberrol.
2013. júl. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Arc
2013. júl. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 ASOT ***** válasza:
Fejtől lefelé megnézem, 1 pillanat alatt. Szóval arctól a lábáig.,
2013. júl. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Legelején mindenképp az arc, aztán öltözködést is lecsekkolom, de ha velem szembe jön egy (nem köldökig kigombolkozott :D) nő, mindig az arc, a szem, száj, stb. nézem meg :)
2013. júl. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
arc az első nem kérdés
2013. júl. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A máját :)
2013. júl. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
:D
2013. júl. 11. 17:59
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Először, az arcát, hogy merre néz... és úgy aztán a nyakát, hogy a melle, és az arca is a térlátásomba essen.. és ha látom hogy a térlátásom teteje, (Feje) elfordul, akkor elkell néznem, mert észreveszi h stírölöm.. ha sikerrel jártam, megyek lefel, mikor elnéz, és ha elment mellettem, megfordulok, és a seggét stírölöm, amíg neki nem megyek valamelyik közlekedési táblának, és ha valaki észreveszi hogy lefejeltem egy stop táblát, akkor rávigyorgok és megyek tovább az utcán, és addig ismételgetem, amíg oda nem érek a céhelyre...
2013. júl. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
hogy van felöltözve.
2013. júl. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!