Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek az baj hogy a...

Egyfiú12 kérdése:

Szerintetek az baj hogy a lány aki tetszik nekem 1 évvel idősebb mármint úgy hogy ő is 98-as mint én, de én késtem 1 évet. Szerintetek lehet belőle valami?

Figyelt kérdés
2013. júl. 10. 21:20
 1/6 anonim ***** válasza:
hát csak akkor, ha mindketten jók vagytok hittudományokból, különben az egésznek elveszik a tudománytalan alapja
2013. júl. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen ez súlyos törvény és etikett sértés jönni fok a TEK és elvisz
2013. júl. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen ez egy hatalmas probléma, szerintem meg se probáld mert nagyon beéghetsz. Ezt mindenki tudja, hogy 1 év rengeteget számít. (Főleg ha 98-asok vagytok ott a legdurvább)
2013. júl. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Dehogy probléma :) ha megtetszel neki, akkor ennyi, nem számit a kor :) nálam !!régebben!!!mikor kérdezték hogy milyen pasik jönnek be, elsö "szabály" az volt hogy !idösebb!, stbstb... és ehhez képest egy 16 honappal fiatalabb fiuba vagyok teljesen belezugva..:D ilyen ez a szerelem...:DD

18L

2013. júl. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 JohniDaren ***** válasza:
Lehet én vagyok az a lány, szóval... Székesfehérváron laksz?
2013. júl. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem sokat számít az az egy év, a 98-as benzin lehet teljesen el tud párologni ennyi idő alatt... és ha keveredik tönkretesztek valami motort. :/ xDD
2013. aug. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!