Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Mit szólnátok, ha az...

Lányok! Mit szólnátok, ha az utcán egy srác megszólítana benneteket és udvariasan ismerkedésre invitálna?

Figyelt kérdés
2013. júl. 10. 17:46
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Ha bejönne(nem csak kinézerte gondolok, hanem stílusra is), akkor szívesen fogadnám az invitációt. :-)
2013. júl. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
10: A logikád nem túl jó. Ha az ember ronda, akkor soha, senki sem fog belé szeretni (legalábbis ha valaki csak megközelítőleg annyira ocsmány és undorító, mint én), szóval igazából csinálhatunk mi bármit, akkor sem lesz soha olyan lány, aki egyáltalán hajlandó lenne szóba állni velünk. Ronda pasi senkinek sem kell...
2013. júl. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
A logikámmal semmi baj, a tiéddel annál inkább. Így van, nekem nem kell ronda pasi, ha nyafogtok nekem itt, ha nem.
2013. júl. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
13: Nem veszed észre, hogy engem igazolsz? Pont ahogy neked sem kell ronda pasi, semelyik másik lánynak sem. Szóval nem oszt, nem szoroz, hogy miket irkálunk ide, mert a végeredmény ugyanaz: örök magány...
2013. júl. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
60%-os válaszoló, ritka ocsmány egy féreg szuka vagy te, ja és ezek után a válaszok után egyik nő se ugassa nekem,hogy nem a külsőre mennek.Mindegyik ilyen választ ad: "Ha jól néz ki benne lennék". Üres szar szöveg,hogy nektek fontos a belső is.
2013. júl. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 sjmedve96 válasza:
valaki budapesti csaj ismerkedni nem akar?
2013. júl. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
nagyon örülnék neki :) igazán szép gesztus egy fiútól/férfitől ha ő maga szólítja meg azt akivel meg akar ismerkedni, természetesen ha számomra szimpatikus a fiú akkor megadnám az elérhetőségemet és bizakodva tekintenék előre :) ha te ilyen vagy, akkor a ritka kivételek közé tartozol :)) L/16
2013. júl. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2013. júl. 11. 19:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!