Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha egy srác eddig minden nap...

Ha egy srác eddig minden nap rám írt facebookon, és most abbahagyta, az azt jelenti, h nem kíváncsi már rám?

Figyelt kérdés

Kb 1 hétig minden este (és nappal is) rám írt,és órákon keresztül beszélgettünk. Az utóbbi pár beszélgetésnél mindig összekaptunk valami apróságon. És már 3 napja nem írt nekem,pedig látom,h fent van,és én is ugyanúgy fent vagyok... Én írtam neki tegnap,akkor beszéltünk pár mondatot,aztán lelépett mert már késő volt. Nem tudom,mi történt. Lehet megunt? Szó volt a találkáról is,ő hozta fel,hogy találkozzunk,de aztán mondta,hogy most elég elfoglalt. "Hiányzik" :( Írjak neki,vagy várjak? Ha érdeklem,írni fog? Csak mert nekem úgy jön le kicsit,h annyira nem is érdeklem már,mert akkor ennyi idő alatt csak tudott volna rászánni pár órát,h találkozzunk,dehát nem...

19/L


2013. júl. 9. 22:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem írj neki hogy te ezt érzed és lehet nincs is így csak te reagálod túl :)
2013. júl. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
BLABLABLA IGEN NEM KÍVÁNCSI RÁD
2013. júl. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ugyanez a szitum és mivel a csaj nem ír rám minek erőlködjek én? ő neki is van két keze amivel tudna írni hogy van e valami bajom minden oké e?
2013. júl. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem értem miért elvárás, hogy minden egyes alkalommal ő kezdeményezzen valami beszélgetés félét.
2013. júl. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
gondolom a nők gyakran beszélgetnek olyan férfiakkal órákat akiket nem kedvelnek, de a férfiak nem posékolják az idejüket...
2013. júl. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem Péter vagyok, aki kérdezte...
2013. júl. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!