Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 20 feletti lányok, ha megismer...

20 feletti lányok, ha megismerkednétek egy jó pasival aki csak 1 éjszakát szeretne?

Figyelt kérdés

Belemennétek? Tudom, hogy hihetetlen, de a pasi helyes okos, vicces... de most nem szeretne komolyat.

A kérdés természetesen fiktív, azért bárkivel én sem feküdnék le... elég válogatós vagyok.


2013. júl. 9. 23:07
 1/9 anonim ***** válasza:
nem. 15/f
2013. júl. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hát persze pici drágám írj privikét

89/nagyi

2013. júl. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

"természetesen fiktív, azért bárkivel én sem feküdnék le"


of course...


Egyébként egy-egy buliban, szórakozóhelyen bele lehet botlani elég jó csajokba is, akik egy éjszakára vágynak, de ezt 20 feletti jó pasiként nyilván tudod.

2013. júl. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Le :$$$

70/N

2013. júl. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Lehet.
2013. júl. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Van amelyik igen, van amelyik nem. Bár van egy olyan gyanúm, hogy ezt te is sejthetnéd...
2013. júl. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
HA tényleg annyira jó pasi, minden klappol, akkor maybe
2013. júl. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Engem jó pasinak tartanak, de én pl. nem tudom, hogy vannak jó csajok egy éjszakás történetre bulikban, mert leszarom, sosem próbálgattam ilyesmit, és ez így is marad. Ha leverebeznek, az csak annyit jelent, hogy az adott lányt felcsűrte, hogy elutasítottam, mást nem igazán. Ez ugyanolyan, mint amikor a hímek leribiznek egy nőt, csak mert az nem velük feküdt le. Sovány vigasz. Nem kérek nemi betegséget, köszi. Antiszociális vagyok de nem hinném, hogy alaptalanul. Nálam kivétel nélkül mindenki mínuszból indul (és a többség bizony ott is marad).
2013. júl. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem, többre tartom magam egy éjszakánál.

23l

2013. júl. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!