Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit szeretnek a pasik általába...

Mit szeretnek a pasik általában? Mit tegyek, ha nehezen ismerkedem? 16L

Figyelt kérdés
Nincs nagy sikerem az ellenkező nem körében. Visszafogott,kedves,megértő lány vagyok,de azt veszem észre ez nem ér semmit:/ a beképzelt,bunkó és kétszínű csajoknak miért van nagyobb sikerük? Mit tehetnék,hogy ismerkedjek?

2013. júl. 9. 20:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Legyél nyitottabb, és gátlástalanabb picit.
2013. júl. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%
szeretem a verdákat, a sült tarját meg a sört. ha ebből valamelyiknek érzed magad akkor nálam van esélyed például:D
2013. júl. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
67%
Azért, mert a beképzelt, bunkó csajokat könnyen meg lehet fektetni:DD Az, hogy nem vagy népszerű, nem jelenti azt, hogy értéktelen lennél a másik nem szemében:) Keress társaságnak visszafogott fiúkat.
2013. júl. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
legyél jó nő, az a legfontosabb manapság
2013. júl. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Járj ki a belvárosba, szemezgess, mosolyogj arra aki tetszik. Nem kell ezt túlgörcsölni, ha úgy érzed akár te is odamehetsz valakihez (szolidan).


Járj olyan helyekre, ahol köztudottan a fiatalok "gyülekeznek"/lógnak. Itt is van ilyen nem egy. Plusz még ezernyi lehetőség van, csak nem kell rágörcsölni.

2013. júl. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Azért mert ilyen idősen általában csak divat kapcsolat ,hogy elmondhasd van valakid

de ne változz én pont az olyanokat kedvelem mint te :)

2013. júl. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék változni:) csak szeretnék egy fiút aki megért és vigyáz rám,fontos vagyok neki és szeretjük egymást...
2013. júl. 9. 20:42
 8/14 anonim válasza:

"Legyél jó nő, az a legfontosabb manapság.."

Hát előszöris attól függ kinek jó...

Tegyük fel, hogy megy az utcán egy fullos csaj, akivel mindenki lefeküdne.. Nekem például ez nem tetszik, mert 70% esély van arra hogy.. na érted a lényeget.. Vannak olyanok, akiknek nem ezek a "mindenkivel lefeküdnék" típusú nagyon jó csajok jönnek be..

2013. júl. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
írj és én megértelek, s vigyázok rád :) <3 18/F
2013. júl. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

én sem vagyok egy könnyű eset de nem azért mert esetlen vagyok hanem mert kissé különc. Jeleket kell küldeni annak aki tetszik, ki kell nyilvánítani a tetszésedet.


Borsodi vagy?

2013. júl. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!