Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szegeden hol tudok ismerkedni?

Szegeden hol tudok ismerkedni?

Figyelt kérdés

20 éves leszbikus lány vagyok. Most költöztem Szegedre. Nincs kapcsolatom jelenleg, de ezen szeretnék változtatni. Van valami hely ahol sikerrel tudnék leszbikus/biszex lányokkal találkozni? Ránézésre egyáltalán nem látszik rajtam, és a munkám miatt nem is vállalhatom fel látványosan. Bal hüvelykujjamon gyűrű van, ennyivel utalok a másságomra. Ezt csak azért írtam le, mert így csekély az esélye hogy az utcán vagy átlag szórakozóhelyen felszedek egy lányt. Szóval direkt olyan helyet keresek, ahol sikerem lehente.

Előre is köszi a válaszokat


2013. júl. 9. 13:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Kár, hogy leszbikus vagy, mert én 24 éves szegedi srácként szívesen megismerkedtem volna veled. Amúgy tudtommal, Szegeden nincsen olyan speciális hely, ahol leszbikusok/biszexuálisok szórakoznak csak. Szerintem interneten keresgéljél szegedi lányokat, talán sikerrel jársz.
2013. júl. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Bocsi :/ Feltehettem volna egyértelműbben is a kérdést. Sajnálattal hallom, hogy nincs ilyen hely. :(
2013. júl. 9. 13:27
 3/8 anonim válasza:
Minden páratlan hétvégén a Roccoban vannak meleg bulik,nem voltam még soha,szóval fogalmam sincs milyen színvonalú,de talán egy próbát megér
2013. aug. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszodat :)
2013. aug. 1. 19:06
 5/8 anonim válasza:
Szívesen :), még ezt találtam szintén a roccoban: Péntekenként Ladies Night... Hölgyektől, hölgyeknek
2013. aug. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
imádlak érte :* :)
2013. aug. 1. 20:52
 7/8 A kérdező kommentje:
azt még megmondanád, hogy hol találtad? :O
2013. aug. 1. 20:55
 8/8 anonim válasza:

Ezen a fórumon: [link]

Régen egy Not cafe nevű hely volt Szegeden ahol ilyen bulik voltak de az megszűnt

2013. aug. 2. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!