Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek van esélyem nála?

Szerintetek van esélyem nála?

Figyelt kérdés
ott kezdem hogy van egy 7.es lány tetszik nekem én vagyok 8.os Ráirtam fb..n hogy szia mizu.? stb. beszélgettünk.. és megkérdeztem hogy nem jön e le a szamosra. azt mondta lejönNEK lejöttek sokan 2fiú 3lány és csak ott biciklivel köröztünk mint egy idióta (mi is 3 an voltunk) csak annyit mondtam szia belementem a szamosba leúsztam.. kinevetett a két fiú mondott valamit erre a lányok is elkezdtek nevetni a hawerom mondta. este ráírtam fészen hogy csak ezért meg azért mentem bele meg n nem mentünk oda irtam neki sokat nem irt vissza bepánikoltam és minden hülyeseget csináltam pl.: 3x kérdeztem hogy haragszik-e erre kikapcsolta nekem a chatet. :/ de viszont jövőre egy suliba járunk (tavaly is csak akkor nem ismertem csak látásból .) szerintetek hogyan tisztázzam ezt? és jövőre lesz esélyem nala vajon? szerintetek? :/ hülyevagyok tudom nem megy ez nekem: :(

2013. júl. 9. 00:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát nem sok... :(
2013. júl. 9. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sztem ne erőltesd, nem hiszem, hogy eredetileg bejöttél volna neki, így meg pláne...:D
2013. júl. 9. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

nincs


és a haver szó, szimpla vével írandó :D

2013. júl. 9. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Úsztál a Szamosban?

Ezért miért nevettek ki?

Gyökerek -.-

2013. júl. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Haverjaid nem igaz haverok én elküldeném őket 1 ilyen utána pokolba ! Szerintemse lesz esélyed :(
2013. júl. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Visszairt, tisztáztuk a dolgokat.! Így már lehet esélyem.?:))
2013. júl. 19. 01:42
 7/8 anonim ***** válasza:
Így már több esélyed lehet :)
2013. júl. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Majd kialakul ez :D
2013. júl. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!