Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » LÁNYOK! Mit gondoltok egy...

LÁNYOK! Mit gondoltok egy ilyen fiúról? (többi lent)

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, 180 cm, 69 kg egy kicsit visszahúzódó, szerintem átlagos arcú kicsit barnásabb bőrű mély hangú srác vagyok.(Csak kíváncsiságból)

2013. júl. 7. 23:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
ha raksz ki egy képet, könnyebb véleményt mondani
2013. júl. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

tudom, hogy miért ítélkezel, mert egyáltalán nem vagyok roma.Butának sem tartom magam, mivel egy erős gimibe járok.

Ez inkább téged minősít....

2013. júl. 7. 23:18
 3/10 A kérdező kommentje:
Bocs lemaradt a "nem" szócska az elejéről
2013. júl. 7. 23:19
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
És akkor mi van, ha valaki roma? Én az embereket a viselkedésük alapján sorolom be. Roma vagyok, mégis pilóta lettem és a világ egyik legjobb rubik kockása.
2013. júl. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
ballagás(középen az öltönyös figura) [link]
2013. júl. 7. 23:28
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem helyes az arcod. Ne légy nagyon félős és találsz magadnak barátnőt :) Ha nagyon nyuszi leszel egy lánnyal kapcsolatba, akkor nem fogod tudni egyértelműen a tudtára adni, hogy tetszik, vagy többet szeretnél. Ha nemleges választ kapnál, akkor se csüggedj, nincs veszíteni valód, az egész élet Előtted áll!!!! :D
2013. júl. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy így gondolod, bár nem vagyok "nyuszi" csak éppen egy kicsit visszahúzódó:)
2013. júl. 7. 23:44
 8/10 PéterPálka válasza:

Nagyon fiatal vagy még, semmiről sem maradtál le, nem kell aggódni. Mivel töltöd a szabad idődet? Jársz olyan helyekre az iskolán kívül ahol van jó alkalom ismerkedésre?

Ha megtetszik egy lány, akkor próbáld ezt a tudtára adni finom jelekkel. Ne félj, ő legalább annyira zavarban lesz mint te. Veszteni valód nincs, mert ha nem jön össze, van még milliónyi másik csaj akinél próbálkozhatsz.

2013. júl. 8. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Figyelj még sokat fogsz változni... előtted az élet mindig add magad... Szerintem viszonylag jó adottságaid vannak, de a külső nem minden... A személyiségednek is nagy befolyása van a kisugárzásodra...

Mindenképpen tanulj, hogy jó esélyeid legyenek az életben...

Nem kell kétségbeesni... Jól nézel ki XD

2013. júl. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szerintem nem csak a külső számít.. Nekem legalább is ez az egyik elvem ami mindent el dönt. De amúgy külsőre jól nézel ki.
2013. júl. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!