Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Félénk, visszahúzódó, gátlásos...

Félénk, visszahúzódó, gátlásos, ocsmány, kisebbségi komplexusos, önbizalomhiányos fiú vagyok, valaki ismerkedni, lányok?

Figyelt kérdés
Ronda arcszerkezetem van, eddig egyedül a szemeimet dícsérték csak lányok, akik valamiért helyesnek tartottak. Ezt leszámítva semmi vonzó és szép nincs a külsőmben.

2013. júl. 7. 13:18
1 2
 1/18 anonim válasza:
100%
sürgősen szükséged van barátokra, vagy a családodra, akik a jó tulajdonságaidat is ismertetik veled :)
2013. júl. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

hát legalább őszinte vagy

ha szeretnéd hogy írjanak (mármint normálisan), írhatnál ki pozitív tulajdonságokat

2013. júl. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Amikor ismerkedni próbálsz, ne a negatívumjaid helyezd előtérbe első soron, próbáld inkább azokat az érdemeket szemléltetni, amik miatt úgy gondolná valaki, hogy jó döntés veled beszélgetni..
2013. júl. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 xKakashix ***** válasza:
97%

A profi csajozós duma! xD

Esküszöm átveszem...

2013. júl. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 WsAkosWs ***** válasza:
90%
Ha barátnőt szeretnél,először legyen önbecsülésed... Másképp esélyed sincs.
2013. júl. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Mit gondoltàl? Hogy valamelyik csaj mesajnàl és lepippant téged? XD

18F

2013. júl. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Azért nincs semmi önbizalmam, mert tudjátok ezek a tipikus nagyszájú szépségkirálynők folyton csúfolnak, ha facebookon is meglátják a képem például, akkor képesek beszólni, hogy fúj, hogy nézel ki. Na meg, ha próbálkoztam is rengeteg lánynál aztán az volt, hogy sok-sok egyből lekoptatott aképemet látva, így rájöttem, hogy a külsőmmel van bajuk a lányoknak. Egyik lány még meg is mondta, hogy olyan arcszerkezetem van, hogy csodálkoznak, ha valaki szóba állna velem. Amúgy magam sem értem, hogy voltak lányok, akik szóba álltak velem, de a többség tényleg szó nélkül lekopik, ha meglát. :/
2013. júl. 7. 13:28
 8/18 anonim ***** válasza:
Ahhoz képest magabiztosan nyomod a hülye szövegét.
2013. júl. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
18 éves fiú, már pippantott le lány, én inkább normális kapcsolatra vágyom, persze a szex is hiányzik.
2013. júl. 7. 13:30
 10/18 anonim ***** válasza:
80%
Téged legalább dicsértek és tartottak már helyesnek lányok. Aki igazán ronda, mint pl. én, az sose kell egy lánynak sem.
2013. júl. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!