Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol lehet, a legjobban ismerke...

Hol lehet, a legjobban ismerkedni?

Figyelt kérdés
18 éves srác vagyok,és az a baj hogyha elmegyünk discoba csajozni akár hogy táncolunk meg nyomatjuk a dolgot a csajokat hidegen hagyja és inkább a barátnőjüket ölelgetik,úgyhogy végkövetkeztetés képpen levontuk,hogy disco-ban nem lehet csajozni! Vagy mégis?? Éa ha igen akkor hogyan??

2013. júl. 6. 14:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mondjuk kezdetnek hívd meg a kiszeltet egy italra.
2013. júl. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Haverom megtette nem egy lánnyal és,úgy járt hogy kapott egy puszit érte és szia! Szóval ez így nem éppen előnyös!
2013. júl. 6. 14:53
 3/13 anonim ***** válasza:
Egy lánnyal. Nem egyszeri tapasztalatra kellene alapozni.
2013. júl. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem egy lánnyal! :)
2013. júl. 6. 15:02
 5/13 A kérdező kommentje:
Nah jó és odamegyek és megkérdezem tőle hogy iszik e valamit aztán?? Elhúz a pi..ába és hát nem sok értelme volt! :)
2013. júl. 6. 15:05
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha nem tetszel neki akkor az italra meghívás sem segít. Fel kell keltened az érdeklődését, például jó szöveggel.
2013. júl. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Jó de azt honnan tudom meg hogy bejövök e neki vagy sem mikor ezek a buliban nem a pasikkal foglalkoznak hanem a barátnőjükkel!
2013. júl. 6. 15:09
 8/13 anonim ***** válasza:

Ezért nem kell buliban ismerkedni! Ott nem sok értelmes emberke van.


Am. nem tudom hogy van ez, de én igaz csak 1x vtam bulin, nem discoban, de mikor az összes csaj be volt rúgva tapadtak rám, mint a bolhák a kutyára. Persze akkor még nem tudtam, hogy csak azért, mert részegek, ezért volt pofára esés, hogy másnap majdnem mind hányt a gondolattól, hogy szóba álltak velem. Képzelem mi lett vna ha még történt is vna vmi... :/

2013. júl. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Jó de ha nem buliban akkor mégis hol??
2013. júl. 6. 16:53
 10/13 xKakashix ***** válasza:
Nekem a házibulik a kedvenceim! :)
2013. júl. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!