Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az hogy nekem eddig...

Miért van az hogy nekem eddig csak egy barátom volt, és már nagyon vágyom a sexre és a szerelemre de eddig még nem jött el? A ri*ancoknak persze havonta öt-hat pasijuk van!

Figyelt kérdés
Lehet h pont el kerültük egymást?/véleményt kérek lehetőleg normálisat/

2013. júl. 4. 22:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem élsz társasági életet.
2013. júl. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Akarod mondani, hetente 5-6. :)

Amúgy meg, meg volt a lehetőséged szexelni. :)

2013. júl. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát pasid neked is lehet meg szexelhetsz, szerelmet találni már nehezebb dió :) 23/F
2013. júl. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
MIllió egy oka lehet, csúnya vagy, van valami dilid, túl fiatal vagy, stb stb. Így lehetetlen megmondani. De annyi privátot fogsz kapni, hogy ha nem találsz legalább egy kósza numerát nagy gond van XD
2013. júl. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"szerelemre" - "a r.ibancoknak havi 5-6" ,

döntsd el szerelem vagy csak szex, mert senki nem lesz havonta ennyiszer szerelmes, ők max szex,

nem kerül el, csak nem jó helyen vagy, ez sok mindenből adódik, keresgélj tovább, de ne görcsösen, mert nem fog menni N

2013. júl. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2013. júl. 4. 23:17
 7/7 anonim válasza:

"a ri*bancoknak persze havonta öt-hat pasijuk van"

és gondolod, hogy ez a követendő példa? szerinted boldog az a nő, aki így váltogatja a pasijait? szerintem ne irigyeld őket...

ne keress görcsösen szerelmet, mert az semmi jóhoz nem fog vezetni. legyél nyitott, ismerkedj és egyszer csak megtörténik, nem kell aggódni ;)

2013. júl. 6. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!