Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van barátom és éhezem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van barátom és éhezem a szerelemre. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

álmomban mindig szerelmes vagyok valakibe, aki viszonozza, és ez napközben is annyira hiányzik.

a párommal elvagyunk és ennyi.

de valahogy hiányzik az az izgalom, amit az elején érzünk, hogy megfogja a kezem stb

ha a barátom megfogja a kezem, semmit nem érzek.

most én nem szeretem a barátomat, vagy mi ez?

szerintetek?


2011. jan. 21. 11:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
pulya vagy még, azért van ez
2011. jan. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Tuti,hogy nem szereted! Én 2 éve vagyok együtt a Párommal,van egy közös Babánk is,de a mai napig nagyon szeretjük egymást! Még mindig érezzük azt a bizsergést,ha csak egy arc simításról van szó,vagy esetleg több... :)
2011. jan. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Valószínű, hogy többre vágysz, mint amit a barátod nyújt/ tud nyújtani.

2011. jan. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
szeretted, csak ő nem viszonyozta, és ez annyira bántott, hogy már te ábrándultál ki belőle
2011. jan. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szia,

ugyanígy voltam én is,együtt voltam a párommal,de folyton másról fantáziáltam.Ha nem érzel semmi testi vonzódást iránta,akkor le kell zárni a kapcsolatot.Már nem szereted,és ez egyre rosszabb lesz,hidd el.

Nem tudom,hány éves vagy,de gondolom még fiatal,ne húzzátok egymás idejét.

L/24

2011. jan. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

köszi az eddigieket

12:06-os mond valamit

vele csak az elején éreztem bizsergést, és ahogy beütött egy-két krakk (megtudtam, hogy neten társkeresőzik mellettem-de veszekedtünk és továbbléptünk rajta) azóta vagy féltékeny vagyok, vagy ha épp nem, akkor meg ez van. hiányérzet.szívügyi.

szakításon kívül egyéb ötlet nincs?

2011. jan. 21. 13:26
 7/12 anonim ***** válasza:

hát ha úgy érzed,hogy megéri vele maradni akkor beszélgessetek sokat,sokat sokat.

Majd úgyis érzed ha már itt az ideje elhagyni.


l/24

2011. jan. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Velem is ez van..

Régen nagyon sok lánnyal feküdt le, én meg féltékeny vagyok, de szeretem is azért..

Vagy iylen elhidegült vagyok, mint te, vagy féltékeny.. :(

2011. jan. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
12:33 Aztán mi lett?
2011. jan. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

utolsó: az lett a vége h szakítottunk...

nem normális másra gondolni pl szex közben,nálam úgy volt..

mondom szakítás a megoldás...

2011. jan. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!