Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van barátom és éhezem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van barátom és éhezem a szerelemre. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

álmomban mindig szerelmes vagyok valakibe, aki viszonozza, és ez napközben is annyira hiányzik.

a párommal elvagyunk és ennyi.

de valahogy hiányzik az az izgalom, amit az elején érzünk, hogy megfogja a kezem stb

ha a barátom megfogja a kezem, semmit nem érzek.

most én nem szeretem a barátomat, vagy mi ez?

szerintetek?


2011. jan. 21. 11:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
miért kell rögtön otthagyni? lehetne egy kicsit változtatni az eddigi kapcsolaton, pl mond neki hogy udvaroljon újra, vagy idézd fel magadban mi az amiért beleszerettél és kérd meg hogy csinálja azokat amiket akkor. Aztán ha már próbálkoztál, és úgysem ment na akkor jöjjön az hogy békésen otthagyjátok egymást. Már ha lehet békésen. De egy kis erőlködés nélkül feladni, na persze ha úgy gondolod könnyen jött könnyen megy , meg van száz másik, akkor csak tessék.
2011. jan. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

volt már, hogy mondtam neki, hogy örülnék ha olyan lenne megint amilyen volt, erre azt mondta én sem olyan vagyok, mint az elején

és rájöttem, amig nem ismertem igazán sokkal jobban totál szerelmes voltam belé, mig nem jött a társkeris dolog

asszem én nem tudok megint olyan felhötlen lenni már vele


tegnap megirtam neki, hogy hiányzik a szerelem

erre szerintem azt hitte, hogy ö hiányzik nekem, mert le sem reagálta, csak kérdezi mi jót csinálok


és lehet nem is a legjobb ötlet neki elmondani, mert azt vettem észre, mindent ami velem van, egy ideig idegesiti, aztán a magáénak tudja be az érzést!!!!

pl sokszor féltékeny volt, hogy biztos más pasikkal álmodok, ez olyan sokszor frusztrálta, hogy aztán az lett a vége, hogy irta, hogy ujabban bevállalós csajokkal álmodik


tehát nem szivesen ültetném el benne ezt az érzésem....


a hibákat ne nézzétek légyszi az irásban, nem találok pár karaktert

2011. jan. 22. 09:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!