Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, nektek tetszene ha...

Lányok, nektek tetszene ha egy srác tud szaltózni (vagy hasonló trükköket)?

Figyelt kérdés

Igen, hülye kérdés, de érdekel hogy ellenérzést váltana ki belőletek, hogy "felvágós" vagy inkább kíváncsiak lennétek rá? Esetleg pont leszarnátok :D

Én két éve csinálom és a tapsol az "estél volna feje"-ig mindent kaptam.


2013. júl. 4. 09:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Pont nem érdekelne.. Tudjon inkább táncolni.. Mégis hol vágna fel ezzel, hol derülne ez ki.. Az, hogy egy torna teremben szaltózik az ő dolga.. Ha megyünk bevásárolni és a Tesco közepén nyom egy szaltót az lehet zavarna.. ha ülnék egy parkban egy randi alkalmával és csak, hogy megmutassa ott szaltóik egyet, biztos megtapsolnám, megmondanám, hogy ügyes..
2013. júl. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mert, ha a Tesco közepén táncolni kezd el az jobb? o.O Amúgy én mindig is szerettem volna megtanulni szaltózni, de túl sok fail videót láttam ahhoz, hogy megpróbáljam... :D
2013. júl. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát... Egy fokkal talán jobb..kevésbé veszélyes..:D Arra gondoltam amúgy, hogy a tánc pl egy olyan dolog, amire kitudom jelenteni, hogy tetszik, ah tud egy srác.. A szaltó azért nem ilyen kategória..
2013. júl. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Értettem amúgy elsőre is, csak túl magas labda volt, nem tudtam kihagyni bocsi. :) Anyám mindig táncosnak szánt, de ahhoz annyi tehetségem sincs mint a szaltózáshoz. :D
2013. júl. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
En pont leszarnam. Es ha vmi veletlen folytan megkerdeznem h tudsz-e szaltozni, es te megcsinalnal egyet akk azt mondanam hogy nagyon ugyi vagy. Ha pedig csak ugy az utcan, akkor ez monfanam: Ezt most miert csinaltad? am nagyon ugyes vagy, de bevallom remenykedtem hogy fejre esel
2013. júl. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is tudok szaltózni, de még soha nem jutott eszembe a szaltó tudományommal csajozni.
2013. júl. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem nagyon izgat....
2013. júl. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szerintem menő :)
2013. júl. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Gábor, te vagy az? :DD
2013. júl. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!