Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Létezik itt olyan fiú, akivel...

Létezik itt olyan fiú, akivel szex mentes komoly párkapcsolatot tudnék folytatni? (25L Budapest)

Figyelt kérdés
2013. júl. 3. 15:49
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
65%
Kérdező, ez pszichológiailag lehetetlen, mert előbb utóbb a szexualitás utolér és a puszilgatásból kézenfogásból több lesz és előkerül - ne lepődj meg - a szex.
2013. júl. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
A csók is a szexualitás része, azt is kihagynád? Mi értelme ennek?
2013. júl. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
Ezért lenne jó hozzám hasonló aszexuális férfi.
2013. júl. 3. 16:06
 14/30 A kérdező kommentje:

A csók is a szexualitás része, azt is kihagynád? Mi értelme ennek?


Nem, nálam a csók a szeretet része

2013. júl. 3. 16:06
 15/30 A kérdező kommentje:
Nem lenne teljes szexmentesség, azért csak 2 hónapban egyszer. Mert aszexuális lány vagyok, voltam már sajnos több szexológusnál is de egyszerűen nem izgat aszex.
2013. júl. 3. 16:09
 16/30 anonim ***** válasza:
59%

kérdező, ez kicsit félreérthető:

"A kérdező kommentje:

Ezért lenne jó hozzám hasonló aszexuális férfi."


először azt hittem, hogy elszóltad magad és egy férfi szórakozik, miközben a kérdést lány írta ki :)


így kellett volna feltenned a kérdést. aszexuális férfiak, merre vagytok? akkor nem kapnál hideget-meleget a szex nélkülözése miatt. így már elfogadom az álláspontod, bár hetero férfiként nem értelek és nem tudom átérezni a szex teljes mellőzését.

2013. júl. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:

am megértelek :D

én benne vaok :D küldj lécc képet privátba 24/f :))

2013. júl. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
Sajnos magadban fogsz meghalni, kivéve, ha keresel vmi 80 éves impotens öregembert
2013. júl. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
Lépj házasságra a vajköpülővel.
2013. júl. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:

Azért ez eszméletlen szánalmas és szánalmas emberek vannak itt :D

Sok privit kaptam, meg írtak is ide stb. Tényleg tök mindegy már milyen a nő (lehet frigid stb) csak az a lényeg hogy nő kegyen, ennyire szánalmasan képtelenek vagytok nőt szerezni hogy már tök mind1 hogy ki???????????????????????????????????????????????????????


XDDDDDDDDDDDDDDD

2013. júl. 3. 16:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!