Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, szerintetek sok, ha egy...

Fiúk, szerintetek sok, ha egy lánynak ennyi pasihoz volt köze? Befolyásolná a szándékotokat, ha tudnátok? Esetleg kevésbé tisztelnétek érte a lányt?

Figyelt kérdés

22 évesen 22 pasihoz volt közöm összesen, ebből 7-el feküdtem le, kettőt csak leszoptam és 3-mal pettingeltünk.

Ennyi idősen szerintetek soknak számít ez a szám? (igen, tudom, hogy ma már vannak sokkal rosszabbak is, de nem a partiribikhez viszonyítva kérdezem, hanem általánosságban egy normál lányhoz képest). Ja és 17 évesen veszítettem el a szüzességem.


Ha megismerkedtek egy lánnyal és ezt tudjátok, befolyásolná a szándékotokat (pl, hogy csak kalandot akartok tőle) vagy emiatt esetleg kevésbé tekintenétek tisztességes nőnek?



2013. júl. 3. 14:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
sok hát
2013. júl. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
nagy cucc én 22 évesen 36 nőt dugtam meg
2013. júl. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Zsák a foltját...

Ha komoly és intellektuális fiút szeretnél.. Akkor ezt nem fogod reklámozni és természetesen ő sem fog rákérdezni egy ideig. Majd ha kiforr a dolog és valóban elmélyül elérkezik a pillanat hogy beszélgessetek hasonlókról. És akkor az sem lesz probléma, ha mondjuk neki te csak a 2. vagy.

Ha nem ilyen kapcsolatra vágysz, akkor meg szinte lényegtelen, hogy kivel mikor, kb hazudhatsz is. kit érdekel. Ha zavar téged.. Aztán max ha az is elmélyül és lelkifurdalásod van, akkor elmondod és hozzámondod, hogy féltél, hogy ellenvéleményt szül benne, stb.

2013. júl. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
hűha.
2013. júl. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
24%
Gusztustalan, hogy elmondod hányat szoptál le. Nem elég az az infó, hogy már volt 7 pasid, akivel lefeküdtél? Vagy azt mondod, eddig 9 pasival szexeltél? De miért kell a szopást kihangsúlyozni. Így nekem elvennéd a kedvem mindentől. Inkább egy szűz lányt keresnék, aki még nem lett meg/elrontva, ezért sokkal gusztusosabb.
2013. júl. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!