Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, szerintetek sok, ha egy...

Fiúk, szerintetek sok, ha egy lánynak ennyi pasihoz volt köze? Befolyásolná a szándékotokat, ha tudnátok? Esetleg kevésbé tisztelnétek érte a lányt?

Figyelt kérdés

22 évesen 22 pasihoz volt közöm összesen, ebből 7-el feküdtem le, kettőt csak leszoptam és 3-mal pettingeltünk.

Ennyi idősen szerintetek soknak számít ez a szám? (igen, tudom, hogy ma már vannak sokkal rosszabbak is, de nem a partiribikhez viszonyítva kérdezem, hanem általánosságban egy normál lányhoz képest). Ja és 17 évesen veszítettem el a szüzességem.


Ha megismerkedtek egy lánnyal és ezt tudjátok, befolyásolná a szándékotokat (pl, hogy csak kalandot akartok tőle) vagy emiatt esetleg kevésbé tekintenétek tisztességes nőnek?



2013. júl. 3. 14:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ejha.
2013. júl. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem kevés, de nem befolyásolná a szándékom, ha tetszel, ezzel együtt is, ha meg nem akkor az is mindegy lenne ha még szűz lennél.
2013. júl. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Szépen számon tartod :D

Ha viselkedésében normális akkor nyilván nem

2013. júl. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Nem a számokkal van baj, hanem sz időn belüliséggel.

Mármint szerintem kicsit furcsa így...

De eleve, ha úgy van, szerintem nem annyira nagy dolog.

Legalább tudsz dugni, és te lehetnél az első nő, aki végre maradéktalanul ki tud elégíteni.

2013. júl. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Előbb megismerném a lányt, aztán ítélkeznék. Elég sok ez a pasi szám, nem gondolod azért? :D De ettől még lehetsz értékes ember. Nyitott vagyok mindenre :)


F

2013. júl. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
nekem nem befolyásolná, így is úgy is csak meg akarom dugni
2013. júl. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ha tudomásomra jutna, hogy 22-vel volt dolga, pillanatok alatt 23 lenne belőle. Nem foglalkoznák vele, semmit nem terveznék vele a továbbiakban. Tiszteletről meg annyit, szememben csak egy szuka lenne.
2013. júl. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

22 évesen 22 pasi, így még nem is hangzik rosszul. De így már igen: 5 év alatt 7 pasival feküdtél le, 5-tel volt aktus nélküli együttléted, amikor lehet, hogy nem volt behatolás, de mégis egy bizonyos intimitás csak szükséges.

Szerintem sok. Átlag lányoknál ez a szám a 2-es. 2 pasival voltak/vannak, ennyivel volt bármiféle intim együttlét. (Tapasztalati példa.)

Ha nagyon megkedvelnélek, akkor lehet, hogy nem számítana, de még is ott motoszkálna a fejemben. Igen, nekem kicsit sok lennél, már mint az előéleted.

2013. júl. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Felőlem sorozatgyilkos is lehetett, ha őt szeretem. :D
2013. júl. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Szerintem sok, de nem értem mi közöm lenne hozzá, hogy hány emberrel csinált és mit. Nálam semmit nem befolyásol ez pusztán. Egyéb esetekben sem viszem túlzásba a tiszteletet csak úgy hitelbe :)


27/F

2013. júl. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!