Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy kéne kezdeményeznem...

Hogy kéne kezdeményeznem lányoknál ha nem vagyok valami helyes?

Figyelt kérdés
2013. júl. 2. 21:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Úgyan úgy, mintha helyes lennél. Amm barátcsokám. Minden lány mást tart helyesnek. Szval ne általánosíts! Nekem pl. Egy olyan csávó jön be, akit az összes barátnőm bűn rondának mond, nekem meg ő álmaim pasija. :D
2013. júl. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Helyeselj.
2013. júl. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
csóváld a farkad
2013. júl. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Humorérzék, önbizalom.
2013. júl. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Legyél gazdag!
2013. júl. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 LeftBehind ***** válasza:
Meghalsz-újjászületsz-profit
2013. júl. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
1-es kösz, végre egy újabb remény. :D Engem sok-sok csaj rodnának tart, akinél bepróbálkoztam és csak oylan csajok nyoulnak rám mostanság is, akik nekem meg nem jönnek be. De régebben voltak jelek, hogy talán nekem tetsző csajokank bejöttem. Mit gondoltak, ha lány meglát és mosolygo az jó jel? Vagy csak rondának tart és kigúnyol?:)
2013. júl. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Tényleg semmi jelentősége annak, hogy helyes vagy-e vagy sem, mert ilyen nincs. Mindenki mást lát helyesnek.

És egyébként is! Ne azért szeressen beléd egy lány mert jóképű vagy. Sokkal fontosabb a belső éned. Mutasd meg a lányoknak mi van ott legbelül. Sokkal jobban fogják értékelni, mintha a testedet mutogatnád. Hajrá!

2013. júl. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 LeftBehind ***** válasza:
8.Na ezen most jót röhögtem
2013. júl. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Öltözz be Darth Vadernek és mondjad, hogyha levennéd a sisakot, akkor ott halnál meg!
2013. júl. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!