Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek ráírjak én a srácra?

Szerintetek ráírjak én a srácra?

Figyelt kérdés

Voltam egy házibulin, ahol megtetszett egy srác, de kicsit részeg volt, így túl sokat nem beszélgettem vele, talán kb 20 percet összesen.

Szerintem én is tetszettem neki, mert megdicsért. Megtaláltam fb-on, szerintetek bejelöljem, mert kíváncsi vagyok, hogy józanul szimpatikusabb-e, de nem tudom mennyire ciki lányként rákeresni, elvileg neki kéne keresnie nem?

22-23 évesek vagyunk, ha ez számít.


2013. júl. 1. 10:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A mai világban már nem szempont ki kezdeményez. Ráadásul a közös buli után simán bejelölheted.
2013. júl. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen írj.. Nekem jól esne!
2013. júl. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mivan ha nem is emlékszik rám? Végtére is részeg volt... :S
2013. júl. 1. 10:21
 4/7 anonim ***** válasza:
én is így ismerkedtem meg a barátommal, én jelöltem be, aztán majd, szerintem, ha akar valamit úgyis elhív, hogy találkozzatok személyesen :) hajrá! :)
2013. júl. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ha nem emlékszik rád, akkor nézzük a jó oldalát, max rád ír, hogy honnan ismeritek egymást és máris elkezdődik a beszélgetés ;)
2013. júl. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Visszaigazolt, de ki van lépve chatről egyfolytában... :D Ezzel nem lettem beljebb sajna. :(
2013. júl. 2. 02:14
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem írj neki midenképp, hogy milyen volt szerinte a buli, vagy hogy jól érezte e magát :)
2013. júl. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!